Búda pre psa z EKO plastu KERBL HENDRY 101x88x98 cm + DOPRAVA ZADARMO až na Vašu adresu v hodnote 4,99 €

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Luxusná búda pre psa o rozmeroch 101x88x98 cm vyrobená z recyklovaného EKO plastu. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z recyklovaného EKO plastu (60% plast, 40% drevo) krásne tepelne izoluje. Eko plast vyniká svojimi vlastnosťami, nie je nasiakavý, nepohlcuje pachy a ľahko sa čistí. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť. 

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€269,99    
Kód tovaru 0693
Kategória Búdy pre psov
Záruka 2 roky
 

Búda pre psa z EKO plastu KERBL HENDRY 101x88x98 cm

Luxusná psia búda, rozmery 101x88x98 cm, recyklovaný EKO plast, ľahká údržba, výškovo nastaviteľné nohy, pevnosť a odolnosť. Jedná sa o perfektnú psiu búdu pre Vášho maznáčika. Psie búda vyrobená z EKO plastu (60% plast, 40% drevo) dobre tepelne izoluje a teda poskytne Vášmu maznáčikovi príjemné miesto na odpočinok v horúcich letných dňoch aj za chladných zimných nocí. Nemusíte sa báť, že do psej búdy bude fúkať vietor, pretože vstup do búdy chráni praktické dvierka s lamelami, ktoré je možné v letných mesiacoch jednoducho zložiť. Psie búda vyžaduje iba veľmi malú údržbu, ktorú zvládnete behom chvíľky vďaka vlastnostiam EKO plastu. Búda má predvŕtané otvory a závity a tak bude jej montáž jednoduchá a rýchla. Búda pre psa z EKO plastu bude robiť radosť Vám aj Vášmu psíkovi po dlhé roky.

Psie búdu ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

 

Rozmery

Celkové vonkajšie rozmery psej búdy sú 101x88x98 cm.
Rozmery vstupných dvierok36,5x55 cm.

Pre ktoré psie plemená je búda vhodná

Veľkostne je táto psia búda vhodná pre stredné plemená psov ako je border kólia, austrálsky ovčiak, nemecký prepeličiar a iné.

kerbl-4-seasons-plemená 

Konštrukcia a materiál

Búda pre psa je vyrobená z recyklovaného EKO plastu a poskytuje stabilitu a ochranu pred nepriazňou počasia. Búdu jednoducho zložíte vďaka predvŕtaným otvorom a závitom. Poďme si zhrnúť výhody materiálu: 

  • EKO plast je vyrobený zo 60% z recyklovaného plastu az 40% z recyklovaného dreva, čo mu dodáva odolnosť a výroba tým nezaťažuje životné prostredie. 

  • Materiál je vodeodolný, nenasiakavý a nepohlcuje pachy, Váš pes tak bude v suchom a čistom prostredí. Vďaka týmto vlastnostiam je údržba a čistenie búdy jednoduchá a rýchla, stačí opláchnuť vodou a utrieť, alebo nechať samovoľne uschnúť. 

  • Materiál má dobré izolačné vlastnosti vďaka drevenej zložke. Je tiež odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, preto je vhodný na celoročné využitie. 

  • Povrch EKO plastu je takmer nehorľavý a nepodlieha hnitiu, preto Vám vydrží mnoho rokov bez známok staroby. 

  • Vchod psej búdy je chránený priehľadnými lamelovými dvierkami , ktoré Vášho maznáčika ochránia pred vetrom a chladom a psík nimi môže pohodlne prechádzať dovnútra aj mimo búdy. Navyše môžete dvierka jednoducho zložiť. 

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Búda pre psa z EKO plastu KERBL HENDRY 101x88x98 cm

Hmotnosť 28 kg