Búda pre psa drevená s priehľadnou stenou KERBL OVERVIEW 134x92x82 cm + DOPRAVA ZADARMO až na Vašu adresu v hodnote 4,99 €

 

Luxusná búda pre psa o rozmeroch 134x92x82 cm s priehľadnou prednou stenou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z dreva a plexiskla ochráni psa pred nepriazňou počasia a navyše mu poskytne fantastický výhľad. Steny búdy ošetrené lakom na ochranu dreva. Psie búda je vybavená odklopnou strechou s bitúmenovou krytinou odolnou voči poveternostným vplyvom. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€235,99    
Kód tovaru 0694
Kategória Búdy pre psov
Záruka 2 roky
 

Búda pre psa drevená s priehľadnou stenou KERBL OVERVIEW 134x92x82 cm

Drevená psia búda, rozmery 134x92x82 cm, drevené lakované steny, predná stena z plexiskla, výškovo nastaviteľné nohy, pevnosť a odolnosť. Jedná sa o perfektnú psiu búdu pre Vášho maznáčika. Psia búda vyrobená z dreva poskytne Vášmu miláčikovi príjemné miesto na odpočinok v slnečných dňoch aj v daždi a obrovský rozhľad po okolí, vďaka prednej stene z plexiskla. Psie búda vyžaduje iba veľmi malú údržbu, ktorú zvládnete behom chvíľky vďaka odklopnej streche s fixačným pántom. Predné dvierka majú ochranný lamelový záves, ktorý chráni pred vetrom a pes sa cez ne môže pohodlne pohybovať dovnútra a von. Pre lepšie prúdenie vzduchu obsahujú obe bočné steny zašupovacie okienka. Búda pre psa vyrobená z lakovaného dreva bude robiť radosť Vám aj Vášmu psíkovi po dlhé roky.

Psiu búdu ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery

Celkové vonkajšie rozmery psej búdy sú 134x92x82 cm.
Vnútorné rozmery psej búdy sú 114x75x67 cm.
Rozmery vstupných dvierok33x50 cm.

Pre ktoré psie plemená je búda vhodná

Veľkostne je táto psia búda vhodná pre stredné a väčšie plemená psov ako je labrador, dalmatín, nemecký ovčiak a iné.

kerbl-overview-plemená

Konštrukcia a materiál

Búda pre psa je vyrobená z lakovaného dreva a plexiskla a poskytuje stabilitu, ochranu pred nepriazňou počasia a fantastický výhľad na okolie. 

  • Nadčasová priehľadná stena z plexiskla poskytne Vášmu psovi prehľad o okolí a zároveň ho chráni pred nepriazňou počasia. Búda má nielen predné priehľadné okno, ale aj dve malé zašupovacie okienka po stranách búdy pre optimálne prúdenie vzduchu. 

  • Psia búda má drevené steny ošetrené ochranným lakom, aby bola búda chránená a vydržala roky. Ochranný náter je vhodné raz za čas opakovať pre ešte väčšiu životnosť. 

  • Strecha búdy je pokrytá bitúmenovou krytinou, ktorá bráni zatečeniu do búdy a udrží psa v suchu, bezpečne ukrytého pred dažďom. Obe krídla strechy sa dajú odklápať, aby bol prístup do búdy pri čistení a údržbe čo najpohodlnejší. 

  • Výškovo nastaviteľné nožičky poskytnú možnosť nastaviť si jednotlivo ich výšku a umiestniť búdu aj na nerovný terén. Navyše nohy zaisťujú dobré odvetrávanie podlahy, ktorá navyše nemusí stáť na mokrej a studenej zemi. 

  • Vchod psej búdy je dostatočne priestranný a chránený lamelovým závesom proti vetru a nepriazni počasia. Vchod je dostatočne priestranný, takže sa pes môže pohodlne pohybovať dovnútra a von z búdy. 

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Búda pre psa drevená s priehľadnou stenou KERBL OVERVIEW 134x92x82 cm

Hmotnosť 31 kg