Dvojposchodová búda pre mačky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

 

Dvojposchodový domček pre mačku s rozmermi 57 x 55 x 80 cm. Jedná sa o perfektnú búdu pre mačku s dvoma nepriechodnými poschodiami, odklápacou strechou, výškovo nastaviteľnými nôžkami a s odklopnými dvierkami, ktoré miláčikmi chránia pred vetrom a chladom.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
20.6.2024
Bežná cena €144,99
Ušetríte €49 (–33 %)
€95,99    
Kód tovaru 0430
Kategória Domčeky pre mačky
Záruka 2 roky
 

Dvojposchodová búda pre mačky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

Dvojposchodová búda pre mačku, drevená, okná z plexiskla, výškovo nastaviteľné plastové nôžky, odklopné dvierka, rozmery: 57 x 55 x 80 cm. Pokiaľ hľadáte búdu pre dve mačičky, ktorá sa bude krásne vynímať na každej záhrade alebo na balkóne, máme pre vás skvelý tip. Táto búda pre mačky s dvoma nepriechodnými poschodiami poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Mačky budú mať v domčeku dostatok svetla vďaka okienkom z plexiskla. Nemusí sa báť ani vetra a chladu, pretože dvierka sú chránené priehľadnými lamelami. Pre ľahký prístup do vrchného poschodia je domček vybavený praktickým schodíkom.

Domček pre mačku ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Dve oddelené poschodia pre súkromie mačiek 
  • Nôžky môžete výškovo nastavovať podľa ľubovôle 
  • Plastové lamely ochránia mačku pred vetrom 
  • Obe poschodia majú okienko na presvetlenie interiéru
  • Praktický schodík uľahčí prístup na poschodie
  • Nepremokavá odklopná strecha 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Rozmery domčeka

Vonkajšie rozmery celého domčeka pre mačky sú 57 x 55 x 80 cm. Rozmery dvierok15 x 20,5 cm. Rozmer schodíka 15 x 18 cm.

Vybavenie domčeka

Domček pre mačky má dve nepriechodné poschodia. Vstup do druhého poschodia uľahčuje praktický schodík. Každé poschodie je vybavené malým okienkom vyplneným plexisklom, pre zaistenie viacerých svetla v interiéri. Dvierka v oboch poschodiach sú vybavené výklopnými závesmi s priehľadnými lamelami, ktoré mačku chránia vo vnútri búdy proti vetru a chladu. V letnom období je možné závesy jednoducho odňať. Búda pre mačku má štyri výškovo nastaviteľné plastové nôžky. Lepší prístup do búdy zaisťuje odklápacia strecha.

FAMILY 1


Vlastnosti materiálu domčeka

Búda pre mačky vyrobená z dreva (čínska jedľa) má hmotnosť cca 13 kg. Strecha domčeka je pokrytá ochranným nepremokavým bitúmenovým materiálom. Napriek tomu odporúčame búdu umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený domček je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Dvojposchodová búda pre mačky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

Hmotnosť 13.5 kg