Prepravka pre psov a mačky STEFANPLAST GULLIVER 3, 61x40x38cm

 
  • 1 z 4
 

Pre psy a mačky do 10 - 12kg, 
veko a vaňa sa spájajú klipsami, 
predné dvierka so 4 zámkami,
nastaviteľné pravé 
alebo ľavé otváranie dvierok,
rukoväť na ľahké prenášanie prepravky,
úložný box na vrchu prepravky, 

uzatvárateľný manipulačný otvor na vrchu prepravky, 
dva úchyty pre bezpečnostný pás v aute, 
vnútorné rozmery 
58,5x36,5x33,5cm,
vonkajšie rozmery
61x40x38cm.Dostupnosť SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do
20.6.2024
Bežná cena €24,99
Ušetríte €2 (–8 %)
€22,99    
Kód tovaru 0614
Kategória Prepravné boxy pre psov
Záruka 2 roky
 

Prepravka pre psy a mačky STEFANPLAST GULLIVER 3, 61x40x38cm

Prepravný box pre psy a mačky do 10 - 12 kg, s plastovými prednými dvierkami so 4 zámkami, úložným boxom na streche, rukoväťou pre ľahké prenášanie. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svoju mačku alebo psa, tak Vám ponúkame prepravný box pre psy a mačky, ktorý ponúka pohodlie a bezpečie. Prepravný box je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, možno ho jednoducho rozobrať a znova zložiť vďaka praktickým poistným klipsom. Plastové dvierka na prednej strane boxu sú zaistené 4 zámkami a dajú sa nastaviť na pravé alebo ľavé otváranie. Na vrchnej strane boxu sa nachádzajú dve uzatvárateľné priehradky. Jedna priehradka môže slúžiť na uskladnenie granúl a pamlskov. Druhá priehradka obsahuje manipulačný otvor, ktorým môžete psa hladkať bez toho, aby ste otvorili dvierka a riskovali útek zvieraťa. Na vrchu prepravky sa nachádza aj rukoväť na ľahké prenášanie prepravky a dve pútka na pripnutie popruhov (popruhy nie sú súčasťou balenia). 

Prepravný box pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Klady

  • Priestranný a vysoko odolný prepravný box 
  • Vodítko alebo granule odložíte do úložného boxu
  • Otvor na streche pre ruku na upokojenie a pohladenie zvieraťa
  • Dvierka si môžete prispôsobiť na pravú alebo ľavú stranu 
  • Zabudované úchyty na pás do auta pre lepšiu stabilitu pri preprave

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Pohodlný a bezpečný box pre malé mačky až stredné psy

Prepravný box je určený pre malé až stredné psy a mačky do 12 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 61 x 40 x 38 cm, vnútorné rozmery sú 58,5 x 36,5 x 33,5 cm. Váš domáci maznáčik by mal mať dostatok priestoru, aby si stúpol av prepravke sa pohodlne otočil. 

stefanplast-gulliver-úvod

Multifunkčný box s rôznymi možnosťami využitia 

Prepravný box je určený pre rôzne druhy dopravy a situácie. Môžete ho umiestniť pohodlne na zadné sedadlo Vášho auta, zaistiť bezpečnostným pásom a vyraziť na dovolenku, alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov psov a mačiek, kedy poslúži aj ako útočisko pri výstavnom kruhu. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravný box je stabilný, odolný a bezpečný. 

gulliver-1-deluxe-doprava

Bezpečnosť Vášho psa na cestách je prvoradá

Prepravný box je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Box je vybavený viacerými bezpečnostnými prvkami, ktoré oceníte. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a veka, ktoré sa k sebe pripevňujú štyrmi klipsami a na oboch bokoch v hornej časti prepravky nájdete zabudované úchyty pre bezpečnostné pásy do auta. Predné dvierka majú 4 bezpečnostné zámky, vďaka ktorým si môžete nastaviť pravé alebo ľavé otváranie dverí

stefanplast-gulliver-bezpecnost

Všetko potrebné na jednom mieste 

Na vrchnej strane boxu sa nachádzajú dve uzatvárateľné priehradky. Jedna priehradka môže slúžiť na uskladnenie granúl a pamlskov. Druhá priehradka obsahuje manipulačný otvor, ktorým môžete psa hladkať bez toho, aby ste otvorili dvierka a riskovali útek zvieraťa. Pre ľahké prenášanie sa na vrchu prepravky nachádza aj praktická rukoväťdve pútka na pripnutie popruhov (nie sú súčasťou balenia). Mriežka na dvierkach a praktické okienka s priezormi po stranách boxu zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. 

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Prepravka pre psy a mačky STEFANPLAST GULLIVER 3, 61x40x38cm

Hmotnosť 3 kg
Prep. boxy pre psy a mačky 10-20 kg