Kolotoč pre škrečky a malé hlodavce, drevený KERBL Ø29cm

 

Kolotoč pre škrečky a malé hlodavce,
z dreva so širokou základňou, 
korková vrstva vo vnútornej ploche,

uzavretá zadná stena
rozmery 31,5x29x8 cm,
priemer 29 cm.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€16,99    
Kód tovaru 0837
Kategória Prekážky a hračky pre králiky
Záruka 2 roky
 

Kolotoč pre škrečky a malé hlodavce, drevený KERBL Ø29cm

Drevený kolotoč KERBL Ø 29 cm pre škrečky a malé hlodavce. Ak túžite po maximálnej zábave pre svoje škrečky, myši alebo osmáky a zároveň po ich pohodlí a bezpečí, potom ste tu správne. Ponúkame voľne stojaci kolotoč pre škrečky, osmáky a ďalšie malé hlodavce s vnútornou korkovou vrstvou, ktorá chráni ich pazúriky, kĺby a chrbticu. Behacie koleso z neošetreného drevaširokú základňu pre stabilitu. Zadná stena je uzavretá, pre ešte väčšiu bezpečnosť zvierat. Tento voľne stojaci kolotoč pre škrečky, osmáky a ďalšie malé hlodavce je nielen zábavným prvkom v ich domčeku, ale aj prostriedkom na udržanie ich zdravia a šťastného života. Priveďte do života svojich maznáčikov novú úroveň radosti a pohody. K dispozícii vo veľkosti s priemerom 29 cm.

Kolotoč pre škrečky a malé hlodavce, _02_drevený KERBL Ø22cm

Rozmery kolotoča

Kolotoč je vyrobený s ohľadom na detaily a kvalitu. Rozmery kolotoča sú starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie počas behania.

  • Výška: 31,5 cm
  • Dĺžka: 29 cm
  • Šírka dráhy: 8 cm

Kolotoč pre škrečky a malé hlodavce, drevený KERBL Ø22cm

Materiál a prevedenie

Kolotoč je šetrný k jemným labkám a chrbtu škrečkov, myší a osmákov. Vnútorná korková vrstva na povrchu kolotoča je ako luxusný matrac pre vášho hlodavca. Chránia ich pazúriky, kĺby a chrbticu pred prípadnými zraneniami, aby sa mohli bezstarostne točiť a behať. Je vyrobený z neošetreného dreva so širokou základňou, čo zaručuje maximálnu stabilitu. Takže sa maznáčik môže točiť a behať bez možnosti prevrátenia. Kvalitná drevená konštrukcia s uzavretou zadnou stenou kolotoča poskytne ešte viac bezpečia.

Hmotnosť 1 kg