Samozavlažovací kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST NATURAL DELUXE 100 moka

 
  • 1 z 4
 

Samozavlažovací kvetináč, 
pre vnútorné aj vonkajšie použitie, 
s ukazateľom hladiny vody,
z polypropylénu, 
farba moka, 
s objemom 90l, 
rozmery 100x43x33cm.

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Bežná cena €79,99
Ušetríte €4 (–5 %)
€75,99    
Kód tovaru 0631
Kategória Samozavlažovacie kvetináče
Záruka 2 roky
 

Samozavlažovací kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST NATURAL DELUXE 100 moka

Kvetináče so samozavlažovacím systémom a ukazateľom hladiny vody z plastového materiálu o objeme 90 l a rozmeroch 100 x 43 x 33 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre ako vnútorné, tak vonkajšie použitie. Jeho dizajn pripomína štruktúru pravého ratanu. Tento vyvýšený záhondostatok miesta pre široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený systémom automatického zavlažovania a indikátorom hladiny, ktorý bráni nadmernému zalievaniu. Moderný ratanový dizajn v elegantnej moca farbe, sa ľahko zladí s akoukoľvek terasou alebo záhradou, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

Ilustračné video: 

Zavlažovací systém zaistí ideálnu zálievku

Unikátny zavlažovací systém s ukazovateľom hladiny sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali málo alebo veľa vody. Vďaka tomuto systému kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť.

truhlik-na-kvetiny

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Samozavlažovacie kvetináče ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuľoviny, a dokonca aj menšie kríky a drobné ovocie a zeleninu. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. Nezabudnite, že tento kvetináč môžete mať ako vo vnútri tak vonku. 

kvetinac-veľky-moca

 

Ukážka z praxe

kvetinac-veľky-moca

 

Hmotnosť 8 kg