Samozavlažovací kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST NATURAL DELUXE 43 biela

 

Samozavlažovací kvetináč, 
pre vnútorné i vonkajšie použitie, 
s ukazateľom hladiny vody,
z polypropylénu, 
farba biela, 
s objemom 35l, 
rozmery 43x43x33cm.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€46,99    
Kód tovaru 0785
Kategória Samozavlažovacie kvetináče
Záruka 2 roky
 

Samozavlažovací kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST NATURAL DELUXE 43 biela

Truhlík so samozavlažovacím systémom a ukazateľom hladiny vody z plastového materiálu s objemom 35 la rozmermi 43 × 43 × 33 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre ako vnútorné, tak vonkajšie použitie. Jeho dizajn pripomína štruktúru pravého ratanu. Tento vyvýšený záhondostatok miesta pre široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený systémom automatického zavlažovania a indikátorom hladiny, ktorý bráni nadmernému zalievaniu. Moderný ratanový dizajn v elegantnej farbe, sa ľahko zladí s akoukoľvek terasou alebo záhradou, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

Ilustračné video: 

Zavlažovací systém zaistí ideálnu zálievku

Unikátny zavlažovací systém s ukazovateľom hladiny sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali málo alebo veľa vody. Vďaka tomuto systému kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť.

truhlik-na-kvetiny

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Samozavlažovacie kvetináče ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuľoviny, a dokonca aj menšie kríky a drobné ovocie a zeleninu. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. Nezabudnite, že tento kvetináč môžete mať ako vo vnútri tak vonku. 

samozavlazovaci-truhlik-stefanplast-deluxe-43-bila-text_01

 

Hmotnosť 5 kg