BIO ošetrujúca pasta na vemená SCHOPF EUTACID, 1 kg - zápaly vemena i pohybového ústrojenstva + prevencia + chladivý účinok

 
 

BIO ošetrujúca pasta na vemená,
na akútne zápaly mliečnej žľazy, 
obsahuje octan hlinitý a rastlinné extrakty, 
s chladivým účinkom, 
vytvára vodeodolnú vrstvu na pokožke,
vhodný aj pre biofarmy,
 
pasta zelenej farby, množstvo 1000g.

Dostupnosť SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€23,99    
Kód tovaru 0845
Kategória Starostlivosť o vemená dojníc
Záruka 2 roky
 

BIO ošetrujúca pasta na vemená SCHOPF EUTACID, 1 kg

BIO ošetrujúca pasta na zápaly mliečnej žľazy u dobytka, s octanom hlinitým a rastlinnými extraktmi, s chladivým účinkom, s hmotnosťou balenia 1kg. Pokiaľ máte chov dobytka a trápi Vás u dojníc, oviec alebo kôz akútne a pretrvávajúce zápaly mliečnej žľazy, máme pre Vás riešenie ako podporiť liečbu mastitídy. Táto prírodná pasta obsahuje octan hlinitý a rastlinné extrakty z arniky a harmančeka, ktoré majú vynikajúce protizápalové účinky. Pasta pôsobí chladivo a skvele zmierňuje návaly tepla v mieste zápalu. Pôsobí tiež ako prevencia, pretože sa intenzívne stará o pokožku a vytvára vodeodolnú vrstvu, ktorá chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Možno ho použiť aj na svaly, šľachy a kĺby. Účinné látky: octan hlinitý a rastlinné extrakty z arniky a harmančeka. 

Cieľový organizmus:

Pasta je určená pre mliečny dobytok ako sú kravy, ovce a kozy. Je vhodná pre dojnice trpiace na zápaly vemena, pre prvotelky aj pre bahnice a ďalšie. Možno ju použiť aj ako prevenciu po dojení. Prírodnú pastu je možné použiť aj na BIO-farmách. 

Oblasť použitia:

Pasta je určená na aplikáciu priamo na vemeno mliečneho dobytka. Možno ju použiť aj pre mäsové plemená dobytka, ktoré majú pomliaždené struky od teľaťa, alebo jahňaťa. Vhodná aj na aplikáciu na šľachy, svaly a kĺby atď.

Aplikácia:

Pastu odporúčame aplikovať po každom dojení, je vhodná aj pre dojnice pripravujúce sa na státie na sucho. Po každom dojení vmasírujte gél do očistenej kože postihnutej štvrti. Pravidelné použitie zvyšuje účinok prostriedku. Aplikujte do vymiznutia klinických príznakov zápalu. Pri zápale pohybového ústrojenstva vmasírujte pastu do očistenej kože postihnutých šliach, svalov alebo kĺbov. Neobväzujte! Nechajte pôsobiť približne 12 až 24 hodín. V prípade potreby aplikáciu opakujte niekoľko dní po sebe.

Účinná látka:

  • Octan hlinitý má pozitívne účinky na pokožku. 
  • Extrakt z arniky uľavuje od bolesti, pomáha pri opuchoch a reumatizme, používa sa aj na upokojenie pokožky pri bodnutí hmyzom, má protizápalové, antiseptické a antimykotické vlastnosti.
  • Extrakt z harmančeka urýchľuje hojenie rezných rán,protizápalové, antiseptické, antimikrobiálne, antibakteriálne a antioxidačné účinky, upokojuje svalové kŕče, podporuje zdravie pokožky, pomáha pri ekzémoch, akné a alergií a iné podráždenie kože.

 

Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1

Hmotnosť 1.2 kg