Mliečny tuk, masť na vemená SCHOPF MELKFETT, 500 ml - ošetrenie strukov po dojení + pre citlivú pokožku rúk a nôh

 

Mliečny tuk, pasta na vemená,
na ošetrenie strukov po dojení,
nemá vplyv na kvalitu mlieka, 
možno použiť na ruky a nohy, 
chráni kožu pred vysušením, 
pre citlivú a podráždenú pokožku, 

pôsobí proti tvorbe mozoľov, 
bez chuti a zápachu, 

množstvo 500ml.

Dostupnosť SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€7,99    
Kód tovaru 0846
Kategória Starostlivosť o vemená dojníc
Záruka 2 roky
 

Mléčný tuk, mast na vemena SCHOPF MELKFETT, 500 ml

Mliečny tuk, masť na vemená, ošetrenie vemena po dojení, vhodný na ruky a nohy, pre citlivú pokožku, objem 500ml. Hľadáte univerzálnu masť, ktorú je možné ošetriť kravské vemeno po dojení aj unavené ruky a nohy? Potom ste tu správne a my Vám ponúkame unikátnu masť ako pre Vás, tak aj pre dobytok. Masť môžete natrieť na vemeno po každom dojení, čím zabránite vysušovaniu citlivej kože na vemeni. Budete tak predchádzať praskaniu kože vemena a strukov a celkovo tým zvýšite komfort dojnice pri dojení. Masť a jej zloženie je tiež vhodná pre citlivú a podráždenú pokožku so sklonmi k tvorbe mozoľov, preto ju možno využiť aj na ruky, lakte a nohy. 

Cieľový organizmus:

Masť je určená pre mliečny dobytok ako sú kravy, ovce a kozy. Je vhodná pre dojnice trpiace na suchú kožu vemena, pre prvotelky aj pre bahnice a ďalšie. Možno ju použiť ako prevenciu po dojení, nemá vplyv na kvalitu mlieka. 

Oblasť použitia:

Masť aplikujte rovnomerne a vmasírujte do čistej pokožky. Masť sa používa aj ako preventívne ošetrenie strukov po dojení na upokojenie pokožky a zabránenie vysúšaniu strukov.

Aplikácia:

Masť aplikujte rovnomerne a vmasírujte do pokožky vemena, na struky a okolo strukového kanála. Spôsob aplikácie je podobný u ľudí, naneste na čisté ruky, lakte a nohy v jemnej vrstve a vmasírujte masť do pokožky. Účinkuje skvele na odstránenie mozoľov a zabraňuje ich opätovnému vytvoreniu. 

Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1
Mliečny tuk, masť na vemená SCHOPF MELKFETT, 500 ml

Hmotnosť 0.7 kg