Výbeh pre škrečky a malé hlodavce KERBL, osemstenný 34x23 cm

 
  • 1 z 2
 

Výbeh pre škrečky a iné hlodavce , osem stien s rozmermi 34 x 23 cm. Jedná sa o praktickú ohrádku vhodnú do vnútorných priestorov pre bezpečný chov a odchov menších hlodavcov. Ohrádku môžete ľahko zložiť a zase rozložiť, ohrádka je vyrobená z lakovaného kovu.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€11,99    
Kód tovaru 0593
Kategória Ohrádky, výbehy
Záruka 2 roky
 

Výbeh pre škrečky a malé hlodavce KERBL, osemstenný 34x23 cm

Výbeh pre morčatá, škrečky a ďalšie hlodavce na vnútorné využitie, osem stien s rozmermi  34  x 23 cm , priemer výbehu cca 85 cm,  jednoduchá montáž,  lakovaný kov. Pokiaľ hľadáte ohrádku do vnútorných priestorov,  aby ste svojmu miláčikovi dopriali viac voľného pohybu, ale zároveň ho chcete mať pod kontrolou, je využitie výbehu ideálnou voľbou. Farebné prevedenie tohto výbehu nadchne malých i veľkých milovníkov zvieractva a krásne rozveselí každý interiér.  Vďaka tomuto výbehu majú zvieratá možnosť byť v centre diania Vašej domácnosti, a Vy si naopak môžete užívať ich bezprostrednú blízkosť a pozorovať ich hravé šantenie. 

Návrh bez názvu (41)

Pre aké druhy zvierat je výbeh určený

Osemstenný klietkový výbeh je vhodný pre morčatá ,  škrečky, myši, pieskomily a ostatné malé hlodavce. Výbeh  je bezpečný aj pre odchov novonarodených morčiat. Je potrebné brať do úvahy, že klietka je vysoká 23 cm a je možnosť, že by niektoré zdatnejšie dospelé morčatá túto prekážku mohli prekonať, preto odporúčame využívať iba na vnútorné účely. 

Návrh bez názvu (43)

Využitie výbehu

Klietkový výbeh je perfektnou voľbou pre každého, kto chová  morčatá,  škrečky, myši, pieskomily a ďalšie drobné hlodavce. Svojim miláčikom, tak budete môcť dopriať dostatok priestoru pre pohyb  a užiť si ich bezprostrednú blízkosť. Výbeh je dodávaný v rozloženom stave , pričom jeho montáž Vám zaberie iba chvíľočku. Tento mobilný výbeh je možné rovnako rýchlo tiež rozložiť alebo ho môžete presúvať z miesta na miesto podľa toho, ako budete práve potrebovať. 

Technické špecifikácie

  • Rozmer steny: 34 x 23 cm (šírka x výška)
  • Priemer výbehu: cca 85 cm
  • Celková plocha výbehu 0,56 m2
  • Rozteč medzi drôtmi: 1 cm
  • Materiál: lakovaný kov


Hmotnosť 2.5 kg