Záhradný fóliovník HNK 600x300x200 cm + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Fóliovník na pestovanie rastlín, 
zelená fólia s priepustnosťou 140g/m2,
sklenené vlákna/polyetylén/kov, 
konštrukčné tyče s priemerom 25mm, 
12 odvetrávacích okienok na bokoch,
rozloha fóliovníka 18 m2, 

rozmery 600x300x2. 

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€316,99    
Kód tovaru 0752
Kategória Fóliovníky
Záruka 2 roky
 

Záhradný fóliovník HNK 600x300x200 cm

Fóliovník na pestovanie rastlín, z polyetylénového plátna zo sklenených vlákien, rozloha 18 m2, 12 okienok, rozmery 600x300x200 cm. Pokiaľ hľadáte skvelý fóliovník, ktorý zaistí Vašim rastlinám optimálne podmienky na rast, tak ste tu správne. Praktický fóliovník v zelenej farbe ochráni Vaše rastliny pred priamym slnkom, pred prízemnými mrazíkmi, prívalovým dažďom a bude udržiavať vyššiu vlhkosť a teplo pre lepší rast rastlín. Môžete ho začať používať už koncom zimy, kedy prestanú mrazy a poslednú úrodu môžete zbierať aj v novembri pred prvým väčším ochladením. Fóliovník tiež urýchľuje klíčenie rastlín, výrazne predlžuje vegetačné obdobie, zlepšuje vitalitu rastlín a chráni ich pred škodcami. Takýto fóliovník rozhodne nesmie chýbať žiadnemu pestovateľovi. 

Na aké rastliny je fóliovník určený? 

Fóliovník je možné využiť na klíčenie rastlín na sadenice, dobre sa v ňom darí reďkovkám, šalátom, paradajkám, paprikám, uhorkám, ale aj exotickejším rastlinám ako je ačokča, pak choi, alebo malé citrusovníky. Možno ho využiť aj na pestovanie kvetín alebo byliniek. 

foliovnik-hnk-plodiny

Materiál a vybavenie fóliovníka

Praktická zelená plachta fóliovníka je vyrobená z polyetylénového plátna so sklenenými vláknami s priepustnosťou 140g/m2. Konštrukciu fóliovníka tvoria kovové tyče, ktoré majú priemer 25 mm. Montáž je naozaj jednoduchá a rýchla, konštrukcia sa jednoducho zacvakne do seba, natiahne sa a pripevní na ňu plachta a celý fóliovník sa ukotví do zeme. Na zaistenie vetrania má fóliovník 12 vetracích okienok, ktoré je možné podľa potreby zavrieť alebo otvoriť a priviazať šnúrkami. Priestranné dvere do fóliovníka je možné zrolovať a priviazať navrchu šnúrkami. 

foliovnik-hnk-vybava

Hmotnosť 43 kg