Búdka pre sýkorky, súprava pre domácich majstrov KERBL 36 x 12 x 14 cm

 

S touto drevenou búdkou pre sýkorky nešliapnete vedľa! Vtáčikom poskytnete nielen bezpečné prostredie na hniezdenie, ale navyše si sní užijete kopec zábavy. Skvelý kreatívny darček pre malých i veľkých majstrov. Jedná sa o veľmi kvalitnú hniezdiacu búdku s rozmermi 36 x 12 x 14 cm, vybavenú všetkým čo vtáčik potrebuje. Vletovým otvorom, pristávacím bidielkom, súčasťou je aj podrobný návod a všetky potreby na zostavenie (drevené kladivko, štipce, lepidlo).

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
21.6.2024
Bežná cena €15,99
Ušetríte €3 (–18 %)
€12,99    
Kód tovaru 0485
Kategória Vtáčie búdky
Záruka 2 roky
 

Búdka pre sýkorky, sada pre domácich majstrov KERBL 36 x 12 x 14 cm

Hniezdiaca búdka pre sýkorky z prírodného dreva s rozmermi 36 x 12 x 14 cm, s vletovým otvorom o ø 3 cm a pristávacím bidielkom. Ak zháňate skvelý kreatívny darček pre domácich majstrov, s vtáčou búdkou pre sýkorky neurobíte chybu. Poteší malých i veľkých nadšencov domáceho majstrovania. Vtáčia búdka zaručí bezpečné prostredie na hniezdenie sýkoriek a ešte si zje užijete kopec zábavy. Súčasťou je aj podrobný návod a všetky potreby na zostavenie (drevené kladivko, štipce, lepidlo).

Rozmery vtáčej búdky

Vonkajšie rozmery celé vtáčie búdky sú 36 x 12 x 14 cm. Priemer vletového otvoru je 3 cm. Táto veľkosť vletového otvoru je ideálna pre sýkorky.

budka-B


Využitie vtáčej búdky

Vtáčie búdky je možné využiť všade tam, kde sa vtáky, pre ktoré je búdka určená, vyskytujú. A to najmä na záhrade, v lesoch, sadoch a parkoch. Búdku odporúčame najlepšie vyvesiť už na jeseň, aby vtáci mali dostatok času si na búdku zvyknúť.

Záves búdky

Búdku na kmeň stromu či inú plochu umiestnime veľmi ľahko a rýchlo pomocou zatlčenia klincov.

Údržba a čistenie vtáčej búdky

Vďaka odklápajúcej streche môžete vtáčiu búdku ľahko otvoriť a počas chvíľky vyčistiť. Aby sme predĺžili životnosť búdky, odporúčame vonkajšiu stranu pretrieť vodou riediteľnou farbou. Zároveň si ju týmto spôsobom vyladíte podľa vášho vkusu a farebné nátery môžete aj obmieňať.

Ptaci-budka-montaz

Umiestnenie búdky

Rôzne druhy vtákov, majú v obľube aj rôzne druhy búdok, nie inak je tomu aj pri sýkorkách. Pre najčastejšie vyskytujúci sa druh sýkoriek odporúčame zavesiť búdku vo výške 2 - 3 m. Budku umiestňujeme ideálne tak, aby vletový otvor smeroval do voľného priestoru.

Technické parametre

  • materiál z prírodného dreva
  • rozmery búdky : 36 x 12 x 14 cm
  • odklápacia strieška
  • vletový otvor o ø 3 cm
  • pristávacie bidielko
  • potreby na zostavenie (drevené kladivko, štipce, lepidlo)
  • s návodom na zloženie

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFBúdka pre sýkorky, súprava pre domácich majstrov KERBL 36 x 12 x 14 cm

 

 

 

Hmotnosť 1.2 kg
Materiál prírodné drevo
Rozmery búdky 36 x 12 x 14 cm
Vletový otvor o 3 cm
Odklápacia strieška ÁNO
Přistávací bidélko ÁNO
Návod ÁNO
Potreby na zostavenie drevené kladivko, štipce, lepidlo