Vtáčie búdky

Vtáčie búdky slúžia na hniezdenie a odchov vtákov. Vtáčia búdka pre vtáčiky totiž poskytuje ochranu pred nepriazňou počasia a tiež pred útokmi najrôznejších predátorov. Vtáčia búdka nahrazuje prirodzené dutiny v stromoch, a je preto vhodná ako búdka pre sýkorky, škorce, vrabce a ďalšie voľne žijúce vtáčiky. Vtáčia búdka je však často využívaná aj na hniezdenie exotických vtákov, chovaných v klietkach a voliérach. Vtáčia búdka má teda perfektné využitie ako hniezdiaca búdka pre andulky, papagáje, korely a ďalšie vtáctvo. Domček pre andulky, papagáje, atď. ponúkame v niekoľkých veľkostných prevedeniach. Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodnej vtáčej búdky pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • budka 2 Kód: 0485
  Búdka pre sýkorky, súprava pre domácich majstrov KERBL 36 x 12 x 14 cm
  SKLADOM (>5 ks)

  S touto drevenou búdkou pre sýkorky nešliapnete vedľa! Vtáčikom poskytnete nielen bezpečné prostredie na hniezdenie, ale navyše si sní užijete kopec zábavy. Skvelý kreatívny darček pre malých i veľkých majstrov. Jedná sa o veľmi kvalitnú hniezdiacu búdku s rozmermi 36 x 12 x 14 cm, vybavenú všetkým čo vtáčik potrebuje. Vletovým otvorom, pristávacím bidielkom, súčasťou je aj podrobný návod a všetky potreby na zostavenie (drevené kladivko, štipce, lepidlo).

  Pôvodne: €15,99
  Ušetríte: €3 (–18 %)

  €12,99
 • budka 1 18 x 11 x 16 cm Kód: 0486
  Búdka hniezdna pre malé vtáctvo KERBL 21 x 13 x 13 cm
  SKLADOM (>5 ks)

  Zháňate útulnú búdku a preferujete jednoduchú montáž? S touto drevenou budkou pre malé vtáčiky nešliapnete vedľa! Jedná sa o veľmi kvalitnú hniezdiacu búdku s rozmermi 21 x 13 x 13 cm, vybavenú všetkým čo vtáčik potrebuje. Vletovým otvorom o ø 4cm, pristávacím bidielkom. Búdku ľahko zmontujete bez použitia náradia počas pár minút.

  Pôvodne: €8,49
  Ušetríte: €1,50 (–17 %)

  €6,99

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom