🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Búdka hniezdna pre malé vtáctvo KERBL 21 x 13 x 13 cm

 
  • 1 z 4
 

Zháňate útulnú búdku a preferujete jednoduchú montáž? S touto drevenou budkou pre malé vtáčiky nešliapnete vedľa! Jedná sa o veľmi kvalitnú hniezdiacu búdku s rozmermi 21 x 13 x 13 cm, vybavenú všetkým čo vtáčik potrebuje. Vletovým otvorom o ø 4cm, pristávacím bidielkom. Búdku ľahko zmontujete bez použitia náradia počas pár minút.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
2.10.2023
Bežná cena €8,49
Ušetríte €1,50 (–17 %)
€6,99    
Kód tovaru 0486
Kategória Vtáčie búdky
Záruka 2 roky
 

Búdka hniezdna pre malé vtáctvo KERBL 21 x 13 x 13 cm

Hniezdiaca drevená búdka pre malé vtáctvo o rozmeroch 21 x 13 x 13 cm, s vletovým otvorom o ø 4 cm, odklápacou strieškou a pristávacím bidielkom. Vtáčia búdka zaručí bezpečné prostredie na hniezdenie menšieho vonkajšieho vtáctva či na odchov anduliek. Veľmi jednoduchá a rýchla montáž. Zabudnite na náradie, búdku poskladáte ako skladačku behom pár minút.

Rozmery vtáčej búdky

Vonkajšie rozmery celej vtáčej búdky sú 21 x 13 x 13 cm. Vletový otvor o ø 4cm.

Hnizdni-budka


Využitie vtáčej búdky

Vtáčie búdky je možné využiť všade tam, kde sa vtáky, pre ktoré je búdka určená, vyskytujú. A to najmä na záhrade, v lesoch, sadoch a parkoch. Táto búdka je svojou veľkosťou a priemerom vletového otvoru ideálna aj k domácemu odchovu anduliek. Búdku odporúčame najlepšie vyvesiť už na jeseň, aby vtáci mali dostatok času si na búdku zvyknúť. 

Záves búdky

Búdku na kmeň či inú plochu umiestnime veľmi ľahko pomocou zatlčenia klincov.

Údržba a čistenie vtáčej búdky

Vďaka odklápajúcej streche môžete vtáčiu búdku ľahko otvoriť a počas chvíľky vyčistiť. Aby sme predĺžili životnosť búdky, odporúčame vonkajšiu stranu pretrieť vodou riediteľnou farbou. Zároveň si ju týmto spôsobom vyladíte podľa vášho vkusu a farebné nátery môžete aj obmieňať.

Umiestnenie búdky

Rôzne druhy vtákov, majú v obľube aj rôzne druhy búdok. Pre najčastejšie vyskytujúce sa vtáctvo odporúčame zavesiť búdku vo výške 2 - 3 m. Budku umiestňujeme ideálne tak, aby vletový otvor smeroval do voľného priestoru. 

Technické parametre

  • materiál : drevo
  • vonkajšie rozmery: 21 x 13 x 13 cm (d x š x v)
  • vletový otvor: ø 4cm
  • odklápacia strieška
  • pristávacie bidielko

 

Hmotnosť 0.7 kg
Materiál drevo
Vonkajšie rozmery 21 x 13 x 13 cm (d x š x v)
Vletový otvor ø 4cm
Odklápacia strieška ÁNO
Pristávacie bidielko ÁNO