Hotel pre hmyz drevený KERBL 27x9x49 cm

 
  • 1 z 4
 

Hotel pre hmyz je umelý domček pre hmyz s rozmermi D 27 x Š 9 x V 49 cm, ktorý slúži ako úkryt a bezpečné miesto pre chov motýľov, včiel, ôs, mravcov a rôznych druhov chrobákov. Hmyzí hotel pomáha udržiavať vašu záhradu krásne rozkvitnutú a opelenú. 

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€28,99    
Kód tovaru 0521
Kategória Hmyzie domčeky
Záruka 2 roky
 

Hotel pre hmyz drevený KERBL 27x9x49 cm

Umele vytvoreny hmyzí domček s rozmermi 27 x 9 x 49 cm, s prírodnou výplňou (hobliny, navŕtané polená). Domčeky pre hmyz sú veľmi obľúbené u domácich majstrov, záhradkárov a najmä u detí, ktoré sa potešia novým návštevníkom. Hmyzí hotel je ideálnym miestom, kde sa hmyz môže v pokoji rozmnožovať a hniezdiť. Vyhľadávajú ho motýle, mravce, včely, osy a rôzne druhy chrobákov. Tento hmyz pomáha opeľovať kvety, stromy a kríky, vďaka čomu je vaša záhrada krásna a prosperujúca. Hotel pre hmyz je vyrobený z kvalitného dreva v atraktívnom dizajne, ktorý dobre zapadne do každého exteriéru. Hmyzí domček bude nielen veľmi dekoratívny, ale umožní vám aj pozorovať správanie hmyzu v jeho prirodzenom prostredí. 

Hmyzi-hotel-1

Pre aký hmyz sú jednotlivé časti domčeka určené

  • duté konáre slúžia ako hniezdisko pre divé včely
  • drevené hobliny ocenia mravce a chrobáky
  • bočné komory sú ideálne pre motýle


Hmyzi-hotel-3

Čo zahŕňa kúpa domčeka 

 vkusná výzdoba
 
prosperujúcu záhradu
možnosť pozorovať správanie a životné cykly hmyzu zblízka

udržiavanie a rozmnožovanie užitočných druhov
  


Umiestnenie domčeka 
 

Hotel pre hmyz odporúčame postaviť alebo zavesiť na pokojnom, slnečnom mieste, chránenom pred dažďom, tak, aby otvory pre hmyz smerovali na juh. Potom nám nezostáva nič iné, len sa tešiť na prvých hostí. 

Hmotnosť 2 kg