Práškový koncentrát na hubenie stajňových múch SCHOPF LD 100 A, 250g

 
  • 1 z 2
 

Veľmi kvalitný prípravok k likvidácii stajňových múch, 250g koncentrátu = 2l roztoku = aplikácie formou postreku alebo náteru na plochu do 150m2, s takmer okamžitým účinkom (do 30 minút), pôsobí až 4 týždne, účinná látka Azamethiphos.

Dostupnosť SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€29,99    
Kód tovaru 0072
Kategória Hubenie a odpudzovanie múch
Záruka 2 roky
 

Práškový koncentrát na hubenie stajňových múch SCHOPF LD 100 A, 250g

Prípravok k hubenie stajňových múch, práškový koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 4 týždne, 150m2, 250g, Azamethiphos. Kúpou tohto veľmi kvalitného hubiaceho prípravku na muchy, rozhodne neurobíte chybu. Mucha domáca, bodalka stajňová, ani ďalšie druhy rezistentných múch už nebudú Vaše zvieratá v stajni dlhšie obťažovať. Práškový koncentrát je vhodný na hubenie všetkých druhov múch a jeho príprava je veľmi jednoduchá. Pred aplikáciou ho stačí len zriediť s vodou a potom ho môžete nanášať na miesta častého výskytu múch formou postreku alebo náteru. Účinná látka pripravku zabezpečí ochranu ošetrených miest až po dobu 4 týždňov.


Cieľový organizmus

K hubenie a odpudzovanie rezistetních druhov múch - napríklad Mucha domáca (Musca domestica), Bodalka stajňová (Stomoxys calcitrans) a ďalšie.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), hydinárňach, ale je možné používať aj v hospodárskych usadlostiach, skladoch alebo menších stavení (domáca kuríny).


Príprava

Prípravok je dodávaný v 250 gramovom balení vo forme práškového koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo roztoku je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 40 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri použitie celého balenia a aplikácii na 40% celkovej plochy (stačí ošetriť tie miesta, kde sa najviac zdržiavajú muchy) vystačí na 150 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku LD 100 A
*  pri 40% aplikácii roztoku na ošetrovanú plochu
** používa sa iba u aplikácie formou náteru

Príklad roztoku pre formu postreku: na ošetrenie 150m² treba zmiešať 250g prípravku LD 100 A s 2 litrami vody. 

Príklad roztoku pre formu náteru: na ošetrenie 150m² je potrebné najprv zmiešať 250g cukru s 2 litrami teplej vody a následne je potreba primiešať 250g prípravku LD 100 A.


Aplikácia

Aplikujte na miesta častého výskytu múch - múru, stĺpy, okná a rámy dverí tak, aby ich neskôr nemohla olizovať zvieratá.

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou ručného alebo chrbtového postrekovača

Formou náteru: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou štetca alebo valčeka.


Účinnosť

Prípravok na ničenie stajňových múch má po aplikácii takmer okamžitý účinok (do 30 minút), ktorý pretrváva až počas 4 týždňov.


Odporúčania predajca

POZOR! Muchy sa po čase stanú rezistentné proti účinnej látke. Preto je nutné čas od času vymeniť prípravok respektíve účinnú látku tak, aby sa zabránilo vzniku rezistencie a docielilo maximálny účinok produktu! Dospelé muchy tvorí len 20% celkovej populácie, a preto je dôležité hubiť aj mušej larvy. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFLD100A, 250g - SK etiketa

Hmotnosť 0.45 kg
Kat. desinsenkce Muchy
Hubenie klieštikovcov Na plochy
Hubenie klieštikovcov Nie
Hubenie much Mucha, bodalka stajňová