Práškový koncentrát na hubenie klieštikovcov SCHOPF MILBEN XPERT, 15g - k aplikácii na plochy

 
  • 1 z 2
 

Vysoko účinný prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, roztočov v perie hydiny, kliešťom, blchám, všiam a zákožce svrabovej, 15g koncentrátu = 5l roztoku = aplikácie formou postreku na plochu do 125m2, s takmer okamžitým účinkom (počas 120 minút), pôsobí až 10 týždňov, účinná látka Bendiocarb.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.4.2024
Bežná cena €36,19
Ušetríte €8,20 (–22 %)
€27,99    
Kód tovaru 0079
Kategória Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka 2 roky
 

Práškový koncentrát na hubenie klieštikovcov SCHOPF MILBEN XPERT, 15g

Prípravok k likvidácii klieštikovcov, práškový koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 10 týždňov, 125m2, 15g, Bendiocarb. Jedná sa o veľmi silný prípravok na hubenie klieštikovcov, kliešťov, bĺch, vší a zákožiek svrabových. Po použití tohto prípravku nebudú mať už žiadni roztoče v kurnících ani v stajniach šancu. Práškový koncentrát je veľmi jednoduchý na prípravu, pred použitím ho stačí najprv zriediť vodou a potom ho môžete nanášať na všetky plochy výskytu parazitov formou postreku. Účinná látka lieku zabezpečí dlhodobú ochranu ošetrených miest po dobu až 10 týždňov.

SCHOPF MILBEN XPERT, 15g


Cieľový organizmus

K hubenie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov u sliepok, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), ďalších parazitov v peria, kliešťom, blchám, všiam a zákožkám svrabových.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, hospodárskych usadlostiach, hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými). Vhodný na plochy na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, steny a stropy, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad hnojové jamy. Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 15 gramovom balení vo forme práškového koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo roztoku je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 40 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri 15 gramoch vystačí na 125 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

priprava- roztoku-MILBEN-XPERT-15g


Príklad roztoku pre formu postreku: na ošetrenie 125m² treba zmiešať 15g prípravku Milben Xpert s 5 litrami vody. 


Aplikácia

Pred aplikáciou je nutné vyviesť zvieratá z miestnosti a plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Potom zrieďte koncentrát podľa tabuľky a aplikujte približne 40ml roztoku na 1 meter štvorcový. Aby sa dosiahol maximálny dezinfekčného účinku, je dôležité dodržať expozičné časy a pre každú aplikáciu si pripravte vždy čerstvý roztok. Po aplikácii zaistite dostatočné vetranie po dobu 10-12 hodín. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou vysokotlakového čističa alebo chrbtového postrekovače


Účinnosť

Prípravok na ničenie roztočov - klieštikovcov ďalších parazitov má po aplikácii takmer okamžitý účinok (počas 120 minút), ktorý pretrváva až po dobu 10 týždňov. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčania predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFMILBEN XPERT, 15G - etiketa


Hodnotenie tovaru

SCHOPF MILBEN XPERT 15g Recenzia

Hmotnosť 0.2 kg
Kat. desinsenkce Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Hubenie klieštikovcov Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Hubenie klieštikovcov Na plochy
Hubenie klieštikovcov Nie