Infražiariče

Ponúkame infražiariče a infračervené žiariče s všestranným použitím. Infražiarič môžete využiť ako vonkajší infražiarič pre príjemný ohrev na vonkajšiu terasu, pod pergolu alebo záhradku reštaurácie. Výborné využitie má aj ako infražiarič do kúpeľne, teda kúpeľňový infražiarič, skvele sa hodí aj do dielne, na chalupu, do šatní, do bytu a pod. Infražiariče majú hojné využitie aj na farmách, kde sa využívajú ako zdroj ohrevu pre chov a odchov zvierat. V našej ponuke nájdete nástenný infražiarič alebo závesný infražiarič. Infražiariče môžete vyberať aj podľa výkonu, ktorý ovplyvňuje, akú veľkú plochu dokáže infražiarič zahriať. Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodného infražiariča pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • infrazaricx Kód: 0489
  Infražiarič závesný SYNER LCA 1000 W pre farmy, reštaurácie, domácnosti
  SKLADOM (2 ks)

  Závesný infračervený žiarič s výkonom 1000W je ideálny pre vykurovanie interiérov aj exteriérov. Skvele funguje v akomkoľvek pracovnom či domácom priestore ako sú farmy, reštaurácie a domácnosti s vykurovacou plochou do cca 6 m2. Rýchle a ľahké zavesenie na strop, masívna konštrukcia z nerezovej ocele na zaistenie pevnosti a dlhej životnosti.

  €199,99
 • infrazaric nastenný Kód: 0491
  Infražiarič nástenný SYNER LBL 1000 W pre kúpeľne, terasy, pergoly, dielne
  SKLADOM (1 ks)

  Nástenný infračervený žiarič s výkonom 1000W je ideálny na vykurovanie interiérov aj exteriérov. Skvele vykuruje domáce aj pracovné priestory, ako sú kúpeľne, šatne, dielne, skleníky a vonkajšie terasy. Rozsah vykurovacej plochy je cca 6 m2. Vďaka unikátnemu sklonu držiaka je infražiarič mimoriadne funkčný a všestranný. Rýchle a ľahké zavesenie na stenu po ktorom je okamžite pripravený na použitie.

  €199,99
 • infrazaricx + Doprava zdarma Kód: 0490
  Infražiarič závesný SYNER LCA 1300 W pre farmy, reštaurácie, domácnosti
  SKLADOM (1 ks)

  Závesný infračervený žiarič s výkonom 1300W je ideálny pre vykurovanie interiérov aj exteriérov. Skvele funguje v akomkoľvek pracovnom či domácom priestore ako sú farmy, reštaurácie a domácnosti s vykurovacou plochou do cca 7m2. Rýchle a ľahké zavesenie na strop, masívna konštrukcia z nerezovej ocele na zaistenie pevnosti a dlhej životnosti.

  €274,99
 • infrazaric nastenný + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0508
  Infražiarič nástenný SYNER LBL 1300 W pre kúpeľne, terasy, pergoly, dielne + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  SKLADOM (1 ks)

  Nástenný infračervený žiarič s výkonom 1300W je ideálny na vykurovanie interiérov aj exteriérov. Skvele vykuruje domáce aj pracovné priestory, ako sú kúpeľne, šatne, dielne, skleníky a vonkajšie terasy. Rozsah vykurovacej plochy je cca 7 m2. Vďaka unikátnemu sklonu držiaka je infražiarič mimoriadne funkčný a všestranný. Rýchle a ľahké zavesenie na stenu po ktorom je okamžite pripravený na použitie.

  €252,99

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom