Kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST ITALIA 43 šedá, s mriežkou

 

Kvetináč s mriežkou, 
s drenážnym dnom, 
na  vonkajšie použitie, 
z polypropylénu, 
farba šedá, 
s objemom 30l, 
rozmery 43x43x142cm.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
18.7.2024
€58,99    
Kód tovaru 0645
Kategória Kvetináče
Záruka 2 roky
 

Kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST ITALIA 43 šedá, s mriežkou 

Kvetináč s mriežkoudrenážnym dnom z plastového materiálu s objemom 30 l a rozmermi 43 x 43 x 142 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre vonkajšie použitie. Tento vyvýšený záhondostatok miesta pre široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený drenážnym dnom, ktorý bráni preliatiu rastlín. Moderný dizajn imitácie dreva v elegantnej farbe, sa ľahko zladí s akoukoľvek terasou alebo záhradou, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

Ilustračné video: 

Drenážne dno zabráni preliatiu rastlín

Unikátne drenážne dno sa postará o ideálnu zálievku , s týmto kvetináčikom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali veľa vody. Vďaka drenážnemu dnu kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť, pretože prebytočná voda odtečie otvormi na dne kvetináča. 

stefanplast-italia-seda_01

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Kvetináče s mriežkou a s drenážnym dnom ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuľoviny, a dokonca aj menšie kríky a drobné ovocie a zeleninu. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. 

Hmotnosť 5 kg