Pachový odpudzovač kún v spreji NOANIMAL PESTOX SPRAY, 300ml

 
Môže sa hodiť Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Vysoko kvalitný pachový odpudzovač na odpudzovanie kuny, lasice, líšky alebo iných hlodavcov, vo forme spreja na ochranu ošetrených miest. Jednoduchá a rýchla inštalácia s okamžitým účinkom. Obsah balenia 300ml, aplikácie podľa potreby 1-3x týždenne 3 streknutia z cca 20cm na požadované miesto, 100% biologicky rozložiteľný, pre človeka a životné prostredie úplne neškodný, účinná látka: prírodné éterické oleje, propán-2-ol; acetón

Dostupnosť SKLADOM (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2020
Bežná cena €11,99
Ušetríte €1 (–8 %)
€10,99    
Kód tovaru 0259
Kategória Pachové odpudzovače
Záruka 2 roky
 

Pachový odpudzovač kún v spreji NOANIMAL PESTOX SPRAY, 300ml

Vysoko kvalitný pachový odpudzovač na odpudzovanie kuny, lasice, líšky alebo iných hlodavcov, vo forme spreja na ochranu ošetrených miest. Jednoduchá a rýchla inštalácia s okamžitým účinkom. Obsah balenia 300ml, aplikácie podľa potreby 1-3x týždenne 3 streknutia z cca 20cm na požadované miesto, 100% biologicky rozložiteľný, pre človeka a životné prostredie úplne neškodný, účinná látka: prírodné éterické oleje, propán-2-ol; acetón.


Cieľový organizmus

K odpudzovanie kún - napríklad Kuna skalná (Martes foina), Kuna lesná (Martes martes) a ďalšie.


Oblasť použitia

Výrobok je vhodný na odpudenie kún z motorového priestoru vozidla, kde spôsobujú veľké škody na vykousané izolácii, prehryznuté elektroinštalácii alebo na hadiciach brzdového systému - možno aplikovať aj na pohyblivé časti. Ďalej je vhodný na odpudzovanie kún zo všeobecných priestorov ako sú votavů, kôlne, sklady, stajne, chlievy, kuríny a podobne, kde kuny radi škodí.

Postrekový odpudzovač kún MARDAWAY, 500ml 5


Príprava

Pri manipulácii s postrekovým pachovým odpudzovačom kún používajte gumové alebo mikroténové rukavice, aby ste sa vyhli priamemu kontaktu odpudzujúce látky s kožou. V prípade, ak by došlo ku kontaktu látky s kožou, treba riadne umyť miesto dotyku vodou a mydlom a následne opláchnuť čistou vodou.

Nasaďte si ochranné rukavice viz odporúčanie vyššie. Ďalej pred použitím prípravok pretrepte a následne zložte horný kryt, aby bolo možné aplikovať pachový odpudzovač na požadovaný miesta za pomoci stlačení spreje.


Aplikácia

Pozor, kuny si značkujú svoje teritórium močom, preto pred aplikáciou postreku proti kunám vždy dôkladne očistite / umyte ošetrovanej priestory. Postrek sa nesmie aplikovať priamo na alebo vedľa horúce časti motorového priestoru - môže hroziť splanutí!

Všeobecné priestory:
Prípravok nastriekajte všade tam, kam nechcete, aby kuna chodila. Prípravok pôsobí tak intenzívne, že spravidla postačí cca 3 streknutia, aby kuny odpudil od postříkaného miesta. Opakujte aplikáciu z počiatku každé 2-3 dni (2-3x) po dobu 12 dní. Potom opakujte aplikáciu 1x týždenne.

Postrekový odpudzovač kún MARDAWAY, 500ml 3


Motorové vozidlá:
Aplikácia je veľmi jednoduchá. Zdvihnite veko motora. Nastriekajte sprej na ohrozené miesta a plochy ako sú plastové a gumové časti v motorovom priestore (káble, hadice) zo vzdialenosti cca 20 cm. Potom opakujte aplikáciu 1x týždenne.

Postrekový odpudzovač kún MARDAWAY, 500ml 4

Aplikačná dávka: 1 stlačení striekacie hlavica = cca 1,25ml


Účinnosť

Postrekový pachový odpudzovač kún po aplikácii okamžitý účinok. Po aplikácii prípravku sa vytvára ochranný film, ktorý zamedzuje nechcenému prístupu kunám, a ich škodám, ktoré spôsobujú. Vôňa odpudzujúca látky je pre kuny veľmi nepríjemná a ošetrenému priestoru sa vyhýba. Obsiahnuté látky účinkujú veľmi rýchlo a dlhodobo. Prípravok je založený na prírodnej báze.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF PESTOX SPRAY, 300ML - etiketa

Hmotnosť 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu nájdete viac informácií.