Garantujeme Vám doručenie do Vianoc! Platí to pre všetky objednávky uskutočnené do 14.12.2021.

Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B, 500ml

 
Môže sa hodiť Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Vysoko kvalitný pachový odpudzovač na odpudzovanie holubov a iných vtákov, vo forme rozprašovača k ochrane ošetrených miest. Jednoduchá a rýchla inštalácia s okamžitým účinkom. Obsah balenia 500ml, aplikácie podľa potreby 1-3x týždenne 3 streknutia z cca 20cm na požadované miesto, 100% biologicky rozložiteľný, pre človeka a životné prostredie úplne neškodný, účinná látka: prírodné éterické oleje

Dostupnosť SKLADOM (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
10.12.2021
Bežná cena €15,99
Ušetríte €5 (–31 %)
€10,99    
Kód tovaru 0273
Kategória Pachové odpudzovače
Záruka 2 roky
 

Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B, 500ml

Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov, vo forme rozprašovača k ochrane ošetrených miest, ľahká aplikácie, okamžitý účinok, 500ml. Pokiaľ Vás trápi dosadanie holubov a iných vtákov na balkóny, parapety, terasy a ďalšie nevhodné miesta, potom pre Vás bude tento odpudzovač ako stvorený. Pre odpudenie holubov stačí aplikovať podľa potreby 1-3x týždenne 3 streknutia z cca 20cm na požadované miesto. Pachový odpudzovač je 100% biologicky rozložiteľný, pre človeka a životné prostredie úplne neškodný. Účinná látka: prírodné éterické oleje.


Cieľový organizmus

K odpudzovanie holubov a iných vtákov.


Oblasť použitia

Výrobok je vhodný na odpudzovanie holubov a iných vtákov z balkónov, okien, parapetov, striech, pergol, terás a ďalších miest, kde sa vtáky často zhromažďujú, vytvárajú hluk, spôsobujú škody na majetku a zanechávajú trus. 


Príprava

Pri manipulácii s postrekovým pachovým odpudzovačom holubov používajte gumové alebo mikroténové rukavice, aby ste sa vyhli priamemu kontaktu odpudzujúce látky s kožou. V prípade, ak by došlo ku kontaktu látky s kožou, treba riadne umyť miesto dotyku vodou a mydlom a následne opláchnuť čistou vodou.

Nasaďte si ochranné rukavice pozri odporúčanie vyššie. Ďalej pred použitím prípravok pretrepte, aby sa účinné látky aktivovali a bolo možné ihneď aplikovať pachový odpudzovač na požadovaný miesta za pomoci stlačení rozprašovača.


Aplikácia

Pred aplikáciou postreku proti holubom vždy dôkladne očistite / umyte ošetrovanej priestory

Prípravok nastriekajte všade tam, kde nechcete, aby sa holuby zhlukovali. Prípravok pôsobí tak intenzívne, že spravidla postačí cca 3 streknutia, aby vtáky odpudil od postříkaného miesta. Opakujte aplikáciu z počiatku každé 2-3 dni (2-3x) po dobu 12 dní. Potom opakujte aplikáciu 1x týždenne.

Aplikačná dávka: 1 stlačení striekacie hlavice = cca 1,25ml


Účinnosť

Postrekový pachový odpudzovač holubov po aplikácii okamžitý účinok. Po aplikácii prípravku sa vytvára ochranný film, ktorý zamedzuje sadaní holubov a iných vtákov na ich stanovište. Vôňa odpudzujúca látky je pre vtáky veľmi nepríjemná a ošetrenému priestoru sa vyhýbajú. Obsiahnuté látky účinkujú veľmi rýchlo a dlhodobo. Prípravok je založený na prírodnej báze.

Hmotnosť 0.5 kg
Kat. Odpudzovače Pachový
Kat. Odpudzovače Holuby a iné vtáky
Pachové odp. Holuby a iné vtáky
Kat. desinsenkce Holuby a iné vtáky
 
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu nájdete viac informácií.