🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Fotopasce

Fotopasce zachytávajú pohyb a vytvárajú fotografické snímky tam, kde potrebujete. Fotopasce fotia úplne bezhlučne a používajú neviditeľné nočné snímanie. Najlepšia fotopasca je tá, ktorá bude najlepšie vyhovovať Vášmu účelu. V našej ponuke preto nájdete fotopascu k ochrane majetku alebo fotopascu na zlodeja, ďalej profesionálnu fotopascu Bunaty, ktorú pri svojej práci využíva aj PČR. V neposlednom rade nechýba ani fotopasca GSM s okamžitým odosielaním fotografií na Váš telefón, mini fotopasca, fotopasca s wifi a fotopasca na zver. Ak sa chcete vyhnúť lacnej fotopasci, na ktorú sa nedá spoľahnúť a dávate prednosť kvalitnému produktu ste tu správne. Naša fotopasca Vás nesklame. Prezrite si našu ponuku a vyberte fotopascu, s ktorou Vám už nič neunikne. Pokiaľ si neviete rady s výberom fotopasce pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

 • fotopast GSM bunaty + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0549
  Fotopasca BUNATY FULL HD GSM + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 62,96€
  SKLADOM (3 ks)

  Profesionálna fotopasca s GSM modulom, odosielanie fotografií cez dátovú SIM kartu na Váš email, cloud alebo mobilný telefón. Fotopasca disponuje polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Uhol snímania 55 °, rozlíšenie 24 MP a video vo FULL HD kvalite. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón email alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímkov zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €389,99
  Ušetríte: €74 (–18 %)

  €315,99
 • Fotopast mini Bunaty + Darček zdarma Kód: 0545
  Fotopasca BUNATY MINI FULL HD + v balení DARČEK v hodnote 27,98€
  SKLADOM (1 ks)

  Najnovší model profesionálnej fotopasce Bunaty 2023 v šikovnom malom prevedení s časovačom, časozberom a veľkým LCD displejom. Uhol snímania 55°, rozlíšenie 32 MP a video vo FULL HD kvalite. Fotopasca má praktické ukladanie fotografií na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvieraťa. Vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €149,99
  Ušetríte: €24 (–16 %)

  €125,99
 • bunaty wide full hd gsm 4g uhel 80 + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0551
  Fotopasca BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 62,96€
  SKLADOM (3 ks)

  Profesionálna fotopasca so širokouhlým snímaním 80°, 4G extra rýchly GSM modul, SMS diaľkové ovládanie, odosielanie fotografií cez dátovú SIM kartu na Váš email, cloud alebo mobilný telefón. Fotopasca disponuje polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Rozlíšenie 24 MP a video vo FULL HD kvalite. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón email alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímok zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €399,99
  Ušetríte: €29 (–7 %)

  €370,99
 • fotopast GSM bunaty + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0550
  Fotopasca BUNATY FULL HD GSM 4G + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 62,96€
  SKLADOM (3 ks)

  Profesionálna fotopasca s 4G extra rýchlym GSM modulom, SMS diaľkové ovládanie, odosielanie fotografií cez dátovú SIM kartu na Váš email, cloud alebo mobilný telefón. Fotopasca disponuje polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Uhol snímania 55 °, rozlíšenie 24 MP a video vo FULL HD kvalite. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón email alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímok zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €399,99
  Ušetríte: €42 (–10 %)

  €357,99
 • fotopast s wifi bunaty + Darček zdarma Kód: 0547
  Fotopasca BUNATY MINI WiFi + v balení DARČEK v hodnote 43,98€
  SKLADOM (3 ks)

  Najnovší model profesionálnej fotopasce Bunaty mini 2023 Wifi + Bluetooth s časovačom, časozberom a veľkým LCD displejom. Uhol snímania 55°, rozlíšenie foto + video 32 MP. Bezdrôtové sťahovanie fotiek a videí do telefónu, praktické ukladanie záznamu na SD kartu fotopasce. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvierat. Vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €189,99
  Ušetríte: €21 (–11 %)

  €168,99
 • fotopast GSM bunaty + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0552
  Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 62,96€
  SKLADOM (3 ks)

  Profesionálna fotopasca s 4G extra rýchlym GSM modulom, SMS diaľkové ovládanie, odosielaná fotografia aj video cez dátovú SIM kartu na Váš email, cloud alebo mobilný telefón. Fotopasca disponuje polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Uhol snímania 65 °, rozlíšenie 32 MP a video v 4K kvalite. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón email alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímok zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €419,99
  Ušetríte: €41 (–9 %)

  €378,99
 • binaty fotopast s wifi a bluetooth a solarnim panelem + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0548
  Fotopasca BUNATY 4K WIFI SOLAR + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 20,98€
  SKLADOM (2 ks)

  Profesionálna fotopasca so solarným dobíjaním batérie + Wifi + Bluetooth, model 2023 s časovačom, časozberom, 3 pohybové čidlá, LCD displej zvnútra. Uhol snímania 65 °, fotografie v nadštandardnom rozlíšení 46 MP a video v 4K. Bezdrôtové sťahovanie fotiek a videí do telefónu, praktické ukladanie záznamov na SD kartu fotopasce. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvieraťa. Vytvára perfektné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €249,99
  Ušetríte: €27 (–10 %)

  €222,99
 • bunaty micro 4k + Darček zdarma Kód: 0546
  Fotopasca BUNATY MICRO 4K + v balení DARČEK v hodnote 15,99€
  SKLADOM (3 ks)

  Najmenší model profesionálnej fotopasce s rozmermi iba 7x7x5 cm, nastavenie pomocou mobilnej aplikácie pre ANDROID a IOS (APPLE). Odolná konštrukcia voči pádom, s časovačom, uhlom snímania 60 ° a rozlíšením 32 MP. Foto vo formáte 16:9 a video v rozlíšení 4K. Fotopasca má praktické ukladanie fotografií na micro SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvieraťa. Úplne bezhlučne a neviditeľne vytvára kvalitné snímky a videá so zvukom aj za šera alebo v noci.

  Pôvodne: €189,99
  Ušetríte: €34 (–17 %)

  €155,99

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom