Fotopasca BUNATY MINI FULL HD + v balení DARČEK v hodnote 27,98€

 

Nastavenie pasce cez display, 
foto a video ukladá na 32GB SD kartu,
uhol snímania 55°, 
32MP foto, FULL HD video v dĺžke 1 minúta,
časovač pre nastavenie času snímania, časozber,
USB konektor na počítač na sťahovanie fotiek, alebo z SD karty,
LCD display vpredu pre jednoduché nastavenie,
certifikácia IP 67 - prachotesná, vodotesná (odolná voči dažďu),
tepelné pohybové čidlo,
Prísvit 940nm - do vzdialenosti 10-15m,
napájanie cez 4x AA (tužkové batérie),
možnosť napojiť na externé napájanie, alebo do siete.

Dostupnosť SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do
18.4.2024
Bežná cena €149,99
Ušetríte €24 (–16 %)
€125,99    
Kód tovaru 0545
Kategória Fotopasce bez GSM
Záruka 2 roky
 

Fotopasca BUNATY MINI FULL HD

Profesionálna fotopasca s časovačom, časozberom a veľkým LCD displejom. Uhol snímania 55°, rozlíšenie 32 MP a video vo full HD kvalite. Objavte revolučnú fotopascu Bunaty, vášho nevyhnutného partnera nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody. Táto najnovšia fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou a to aj za šera a v noci. Vaše zhotovené snímky sa starostlivo ukladajú na SD kartu. Prenesiete sa priamo do diania vďaka veľkému LCD displeju, na ktorom môžete fotografie prezerať priamo v teréne. A to nie je všetko! Vďaka praktickému USB konektoru môžete okamžite prepojiť fotopascu s vašim počítačom, alebo jednoducho vložiť SD kartu do čítačky pamäťových kariet a ponoriť sa do sveta úžasných momentov. Fotopasce Bunaty vytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy ČR. Sieť týchto úžasných zariadení už pokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov.

Bonusový dárček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu + polohovací kĺb k fotopasci. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie. Polohovací kĺb napomôže nasmerovať fotopascu na potrebné miesto záberu.

fotopasca-sd-karta-y

✅ Klady

  • Unikátna, maskovaná, nenápadná fotopasca
  • Kvalitné fotky vo vysokej kvalite a videozáznamy vo FULL HD kvalite vo dne aj v noci 
  • Vďaka prehľadnému displeju ju ľahko nastavíte a môžete prezerať snímky priamo v teréne
  • Snímky ukladá na veľkú SD kartu a vďaka káblu ich jednoducho stiahnete aj do počítača 
  • Flexibilita napájania - na baterky, zo siete alebo externého zdroja
  • Žiadne prázdne snímky vďaka tepelnému pohybovému čidlu, sníma len pohyblivé objekty vyžarujúce teplo 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli


Ultra presné zameranie

Veľký LCD displej na prednej strane fotopasce sa postará o ultra presné zameranie sledovanej oblasti. Konkurencia ponúka mnoho fotopascí, ktoré majú displej vo vnútri, čo je k ničomu. Je potrebné, aby bol displej umiestnený vpredu, a bolo vidieť, čo presne chcete fotiť, alebo natáčať. Iba tak máte možnosť fotopascu zamerať.


fotopast-Bunaty-mini


Tr
há rekordy

Fotopasca BUNATY MINI FULL HD svojou predajnosťou trhá rekordy na českom i slovenskom trhu! Za spokojnosťou stojí viac ako 10 000 nadšených zákazníkov! Jedná sa o jednu z najpredávanejších fotopascí, obľúbenú pre svoju prakticky malú veľkosť, cenovú dostupnosť a veľmi jednoduché nastavenie v slovenskom jazyku.

fotopast-bunaty-mini-2


Najmodernejšie technológie v najmenšom prevedení

Fotopasca Bunaty mini je najmenšou fotopascou na trhu, napriek tomu je vybavená najmodernejšou technológiou, ktorá z nej robí špičku vo svojej kategórii. Disponuje totiž inteligentnými funkciami ako je časovač, časozber a pohybové čidlo s tepelným senzorom. Vďaka nemu zaznamená tepelný pohyb zveri alebo človeka a eliminuje tak nežiaduci pohyb, ktorý by vyvolal prázdne fotografie. Fotopasca je vďaka tomu vhodná na zlodeja i na zver. Pomocou 6 tlačidiel a jednoduchému nastaveniu v českom menu si fotopascu môžete nastaviť napríklad iba na nočné snímanie. Fotopasca je veľmi jednoduchá na obsluhu, a pre jej nastavenie nie sú nutné žiadne znalosti alebo skúsenosti. Do fotopasce vložíte SD kartu a 4 štandardné tužkové batérie. Nastavíte dátum, čas a zvolíte možnosť fotenia alebo videa, to všetko!

fotopast-bunaty-mini-3


Dokonale maskovaná pasca

Fotopasca je vďaka svojej malej veľkosti a nenápadnému vzhľadu v prírodnej farbe dokonale maskovanou pascou, ktoré nič neunikne. Tento maskovaný pomocník je prispôsobený práci v teréne, je vysoko odolný voči dažďu i poveternostným podmienkam.

fotky-z-fotopasti


Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Menu zariadenia a dodávaný návod je v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov.


Návod na použitie na stiahnutie:
Fotopasca BUNATY MINI

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Verím, že túto skvelú malú fotopascu ocenia nielen poľovníci, ale aj chovatelia hospodárskych zvierat. Možno ju využiť ako na sledovanie okolia stád pri pasení oviec, alebo kráv na pastve, tak aj na monitorovanie Vášho pozemku a okolia kurníka.
Pokiaľ sledujete divokú zver len tak pre radosť, pre poľovnícke účely, alebo pre zistenie, kto sa Vám vkráda noc čo noc do kurníka, tak všetky snímky fotopasca uloží na SD kartu, aby ste si ich mohli prezrieť ako v teréne, tak v pohodlí domova na počítači. Nastavíte ju veľmi jednoducho a môžete si vyberať medzi fotením a snímaním videa, alebo si navoliť iba nočné snímanie. Pri montáži fotopasce oceníte rozhodne displej na prednej strane, lepšie sa tak zameriava miesto, ktoré chcete mať pod dohľadom. Tiež si potom môžete priamo na mieste prezrieť, čo kamera nasnímala.
Najviac človeka zamrzí, keď si prezerá zhotovené fotky a videá a zistí, že je na nich zachytený iba pohyb vetiev vo vetre. U tejto fotopasce to nehrozí, pretože funguje na tepelný senzor, takže zachytí ako srnca, aj toho zlodeja, čo Vám chodí na vajíčka. Veľmi sa mi tiež páči kvalita fotiek a videí zachytených vo dne aj v noci. Vysoké rozlíšenie poskytuje snímky vo vysokej kvalite, takže kvalitne zachytí aj to, že Vám na vajcia nechodí kuna, ale Štefan odnaproti."
Hmotnosť 0.6 kg
Fotopasti Nie
Fotopasti Nie
Fotopasti Nie
Fotopasti 32 MP
Fotopasti Full HD ( 1920x1080)
Fotopasti 55°
Fotopasti Batérie 4xAA
Rozmery zariadenia 10x8x4 cm
Rozlíšenie foto 32 MP
Maximálne rozlíšenie foto 32 MP
Rozlíšenie videa FULL HD
Maximálne rozlíšenie videa FULL HD
Rýchlosť spúšte 0,5 s
Přísvit 940 nm
Dosvit 10 - 15 metrov reálne
Uhol záberu 55°
Batérie 4x AA ( klasické tužkové) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Reálny dosah PIR (človek) až 15 m
Displej 2" farebný
Porty USB
Závit pre statív ÁNO
Záznam foto + video ÁNO
Prezeranie FOTO na LCD ÁNO
Čeština ÁNO
Obsah balenia Fotopasca, manuál, USB kábel