🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Fotopasce s GSM

Fotopasca s GSM modulom pre okamžité riešenie situácie. Pokiaľ hľadáte strážcu, ktorý bude chrániť Váš majetok, je fotopasca GSM tou správnou voľbou. V prípade zaznamenania pohybu vysiela GSM fotopasca zvukové upozornenie na Váš chytrý telefón, rovnako tak, Vám do jednej minúty fotopasca odosiela zhotovenú fotografiu. Fotopasca GSM tak poskytne vždy aktuálny prehľad o tom, čo sa pred fotopascou deje. Fotopasca GSM tiež skvele funguje ako fotopasca na zver a fotopasca na zlodeja. Sme presvedčení, že najlepšia fotopasca je tá, ktorá najlepšie poslúži Vášmu účelu, preto našu ponuku tvoríme pestrú a neustále ju rozširujeme. Prezrite si ju a vyberte fotopascu, s ktorou Vám už nič neunikne. Pokiaľ si neviete rady s výberom fotopasce pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • fotopast GSM bunaty + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0549
  Fotopasca BUNATY FULL HD GSM + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 62,96€
  SKLADOM (3 ks)

  Profesionálna fotopasca s GSM modulom, odosielanie fotografií cez dátovú SIM kartu na Váš email, cloud alebo mobilný telefón. Fotopasca disponuje polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Uhol snímania 55 °, rozlíšenie 24 MP a video vo FULL HD kvalite. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón email alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímkov zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €389,99
  Ušetríte: €74 (–18 %)

  €315,99
 • bunaty wide full hd gsm 4g uhel 80 + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0551
  Fotopasca BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 62,96€
  SKLADOM (3 ks)

  Profesionálna fotopasca so širokouhlým snímaním 80°, 4G extra rýchly GSM modul, SMS diaľkové ovládanie, odosielanie fotografií cez dátovú SIM kartu na Váš email, cloud alebo mobilný telefón. Fotopasca disponuje polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Rozlíšenie 24 MP a video vo FULL HD kvalite. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón email alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímok zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €399,99
  Ušetríte: €29 (–7 %)

  €370,99
 • fotopast GSM bunaty + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0550
  Fotopasca BUNATY FULL HD GSM 4G + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 62,96€
  SKLADOM (3 ks)

  Profesionálna fotopasca s 4G extra rýchlym GSM modulom, SMS diaľkové ovládanie, odosielanie fotografií cez dátovú SIM kartu na Váš email, cloud alebo mobilný telefón. Fotopasca disponuje polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Uhol snímania 55 °, rozlíšenie 24 MP a video vo FULL HD kvalite. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón email alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímok zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €399,99
  Ušetríte: €42 (–10 %)

  €357,99
 • fotopast GSM bunaty + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0552
  Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 62,96€
  SKLADOM (3 ks)

  Profesionálna fotopasca s 4G extra rýchlym GSM modulom, SMS diaľkové ovládanie, odosielaná fotografia aj video cez dátovú SIM kartu na Váš email, cloud alebo mobilný telefón. Fotopasca disponuje polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Uhol snímania 65 °, rozlíšenie 32 MP a video v 4K kvalite. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón email alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímok zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €419,99
  Ušetríte: €41 (–9 %)

  €378,99

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom