Fotopasca BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 62,96€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Fotky a video odosiela cez 4G do 1 minúty na mail, cloud,
odosielanie cez SIM kartu, polohovateľná anténa, 
diaľkové ovládanie cez SMS, 

foto a video ukladá na 32GB SD kartu,
širokouhlé snímanie 80°,
24MP foto, FULL HD video v dĺžke 1 minúta,
časovač pre nastavenie času snímania,
laserové ukazovátko pre zameranie priestoru na snímanie,
USB konektor na počítač na sťahovanie fotiek, alebo z SD karty,
LCD display vpredu pod krytom,
certifikácia IP 67 - prachotesná, vodotesná (odolná voči dažďu),
tepelné pohybové čidlo,
Prísvit 940nm - infračervené neviditeľné prisvietenie do 10 - 15m,
napájanie cez 8x AA (tužkové batérie),
možnosť napojiť na externé napájanie, alebo do siete.

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€370,99    
Kód tovaru 0551
Kategória Fotopasce s GSM
Záruka 2 roky
 

Fotopasca BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G

Širokouhlá fotopasca s extra rýchlym GSM modulom 4G, SMS diaľkové ovládanie odosielanie fotografií na Váš email, cloud alebo telefón. S polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Širokouhlé snímanie 80 °, rozlíšenie 24 MP a video vo full HD kvalite s dĺžkou až 1 minúty. Pokiaľ budete natáčať dlhšie, bude časový úsek rozdelený do viacerých videí. Táto revolučná fotopasca BUNATY FULL HD GSM, bude Vaším nevyhnutným partnerom nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody. Táto najnovšia GSM fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou, a to aj za šera av noci. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón, e-mail alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, alebo na zachytenie fascinujúcich snímok zvierat. Fotky je možné prezerať cez LCD displej, prepojením fotopasce cez USB konektor s počítačom, vložením SD karty do čítačky pamäťových kariet, alebo využiť praktické úložisko fotiek (cloud). Fotopasce Bunaty sú vytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy ČR. Sieť týchto úžasných zariadení už pokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov.

Bonusový darček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu + kovový box k fotopasci + SIM kartu. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie. Kovový box sa postará o to, aby fotopasca bola chránená pred poškodením a pred zlodejmi. Dobíjacia SIM karta, je bez záväzkov u operátora, a umožní Vám ľahké dobíjanie kreditu kedykoľvek budete potrebovať. Na fotopasce s GSM modulom potrebujete SIM kartu, na ktorej je aktivovaný internet. Následne je možné využiť funkcie zasielania záznamu z fotopasce na telefón alebo email.

Bunaty-Full-HD-s-GSM-veci-zdarma-X

✅ Klady

  • GSM modul a SIM karta odosielajú snímky priamo do Vášho mobilu do 1 minúty
  • Snímky priamo na mail alebo cloud do aplikáce 
  • Prezerajte snímky priamo v teréne na LCD displeji
  • Laserové ukazovátko pre zameranie v noci 
  • FULL HD video ohromí svojou kvalitou 
  • Už žiadne prázdne fotky, fotí iba pohyblivé objekty vyžarujúce teplo 
  • Fotky a videá jednoducho stiahnete do počítača cez USB kábel alebo čítačku SD kariet 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Majte situáciu vždy pod kontrolou

Fotopasca BUNATY s FULL HD rozlíšením a GSM funkciou odosiela zachytené snímky na e-mail alebo mobil, a to do iba 1 minúty od detekcie pohybu. S touto fotopascou ste schopní okamžite reagovať na narušiteľa, napríklad zlodeja, a zachytiť ho tak priamo pri čine. Alebo sa môžete nechať strhnúť fascinujúcimi snímkami zvierat. Pre použitie fotopasce je nutné vložiť dátovú SIM kartu, ktorú možno ľahko zaobstarať za nízku cenu. Najlacnejší spôsob prijímania fotografií je nastavenie e-mailových notifikácií na mobile. Oznámenie o správe sa zobrazí priamo na displeji mobilu. Náklady sa pohybujú medzi 2-4 € mesačne za neobmedzené fotografie, a to všetko bez záväzkov u operátora. Fotopasca BUNATY taktiež umožňuje odosielanie snímok do cloudu pre maximálne pohodlné prezeranie. Vďaka SMS diaľkovému ovládaniu budete môcť zasielať SMS príkazy, nech už ste kdekoľvek!

BUNATY-WIDE-FULL-HD-GSM-4G-moderni-fotopast


Fotopasca šitá na mieru

Fotopasca s extra rýchlym 4G modulom GSM bude Vašim pomocníkom šitým na mieru! Fotopascu si môžete pohodlne nastavovať SMS diaľkovým ovládaním zo svojho telefónu, odkedy dokedy má byť aktívna. Prípadne ju vypnúť a zapnúť. Vďaka tomuto systému budete nielen šetriť batériu, ale navyše nebudete mať zahltenú kartu plnú nepotrebných snímok. Fotopasca bude fotiť iba tak, ako vy potrebujete. To ale nie je zďaleka všetko! Fotografiu si môžete nechať poslať kedykoľvek na vyžiadanie prostredníctvom SMS ovládania zo svojho mobilného telefónu. SMS diaľkové ovládanie nie je podmienkou pre využívanie fotopasce, a je úplne na Vás, či bude funkcia aktivovaná, alebo úplne vypnutá. Pri aktívnej funkcii SMS, musí byť fotopasca stále pripojená do siete GSM, pri tejto funkcii dochádza k vyššej spotrebe energie, to ale nie je žiadny problém, pretože fotopasca je možné napojiť na externé napájanie, alebo na sieť 220V.

Fotopast-Bunaty-Wide-Full-HD-GSM-pohybove-cidlo


Sníma ako ľudské oko

Na zachytenie širokého priestoru zblízka v dokonalej kvalite je najvhodnejšou voľbou fotopasca Bunaty Wide FullHD GSM 4G. Vďaka svojmu širokému objektívu s uhlom záberu 80 stupňov dokáže pokryť oveľa väčšiu plochu ako iné fotopasce s obmedzeným zorným poľom objektívu iba 60 stupňov. Je skvelou voľbou na rôzne účely, ako je ochrana vozidla pod prístreškom, zabezpečenie skladových priestorov, miestností či zachytenie väčšej zveri, a to až do vzdialenosti 8 metrov od objektívu. Fotopasca Bunaty Wide disponuje takmer rovnakým zorným uhlom ako ľudské oko bez periférneho videnia, ktoré má zorný uhol 90 stupňov. Táto fotopasca je ideálnym riešením na zachytenie rozsiahlych plôch z krátkej vzdialenosti. Konkurencia ponúka mnoho fotopascí, ktoré majú displej na zadnej strane prístroja, alebo je tak malý, že na ňom nie je skoro nič vidieť, čo je k ničomu. S takýmito fotopascami je problém s inštaláciou aj zameraním. Malý displej jednoducho neumožní fotopascu zamerať tak, aby dokonale snímala daný priestor. Fotopasca z radu Bunaty full HD je ale výnimkou a postará sa o ultra presné zameranie. Vďaka jeho vhodne umiestnenému displeju budete presne vidieť, čo budete snímať. Navyše si za zhoršených svetelných podmienok môžete pomôcť laserovým ukazovátkom. Na farebnom displeji môžete samozrejme vykonávať aj nastavenie pasce, a to v celom rozsahu.

Fotopast-Bunaty-Wide-Full-HD-GSM-siroky-uhel-snimani


Dokonale maskovaná pasca!

Fotopasca Bunaty Wide Full HD GSM 4G je spoľahlivým zariadením, ktoré dokáže rozpoznať ľudí a zvieratá aj počas noci a má schopnosť diskrétne urobiť snímku objektu v ľubovoľný okamih. Túto úlohu realizuje pomocou infračerveného prísvitu s vlnovou dĺžkou 940 nm, ktorý je neviditeľný ako pre ľudské, tak aj pre zvieracie oko. Vďaka tomuto prísvitu sú fotografie osvetlené až do vzdialenosti 20 metrov bez toho, aby si zviera alebo osoba boli vedomé osvetlenia. To umožňuje efektívne sledovanie majetku proti krádežiam alebo napríklad monitorovanie pohybu a správania zvierat v prírode, kde je možné vďaka Full HD rozlíšeniu ľahko identifikovať detaily. Fotoaparát disponuje rozlíšením 24 Mpx, čo umožňuje nočné fotografovanie v čiernobielom režime a počas dňa zachytáva vysokokvalitné farebné snímky. Rovnako tak je tomu aj pri natáčaní videí, ktoré sú vo Full HD rozlíšení a zaznamenávajú obraz vo všetkých farebných tónoch. Maximálna dĺžka jedného videa je 60 sekúnd, avšak je možné nastaviť opakovanie natáčania niekoľkokrát za sebou. Okrem toho je automaticky zaznamenávaný dátum a čas každej zhotovenej fotografie či videa.

20Fotopast-Bunaty-Wide-Full-HD-GSM-neviditelne-snimkovani


Prispôsobená extrémnym podmienkam

Fotopasca BUNATY FULL HD GSMrobustnú konštrukciu a odolá tak prípadným nárazom aj pádom. Silný vietor, dážď ani mráz túto fotopascu nezastaví, pretože nesie certifikáciu IP 67, ktorá zaručuje ochranu pred vniknutím prachu a odolnosť voči dažďu (nie je však vhodná pre celkové ponorenie). Fotopascu tak nemusíte schovávať pod prístreškom a môžete s ňou vyraziť aj do drsného terénu.

fotky-z-fotopasti

 

Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Menu zariadenia a dodávaný návod je v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov.


Video z fotopasce - jeleň

 Náš tip

Využite nové české cloudové úložisko fotiek pre fotopasce s GSM modulom. K dispozícii je mobilná aplikácia pre telefóny andoid a IOS!

uloziste-fotopasti-cloud-x


Návod na použitie na stiahnutie:
BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G

Hmotnosť 1.8 kg
Fotopasti Áno
Fotopasti Nie
Fotopasti Áno
Fotopasti 24 MP
Fotopasti Full HD ( 1920x1080)
Fotopasti 80°
Fotopasti Batérie 8xAA, Externé napájanie
Fotopasti IP 67 certifikace
GSM integrovaný GSM modul pre odosielanie foto na email alebo mobilný telefón vrátane diaľkového ovládania fotopasce!
Rozmery zariadenia 13x8x6 cm
Rozlíšenie 24 MP
Maximálne rozlíšenie foto 24 MP
Rozlíšenie videa 1080P FULL HD
Maximálne rozlíšenie video 1080P FULL HD
Rýchlosť spúšte 0,5 s
Prísvit 940nm úplne neviditeľný
Dosvit 10 - 15 metrov reálne
Uhol záberu 80°
Batérie 8x AA ( klasické ceruzkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Záber PIR 55 ° - ideálny pre univerzálne použitie
Reálny dosah PIR (človek) 15 až 25 metrov podľa situácie
Displej 2,4'' barevný s možností přehrávání záznamu
Porty USB a externé napájanie
Obsah balenia Fotopast, manuál,USB kabel
Pamäťová jednotka SD karty
Prezeranie foto na LCD ÁNO
Prehrávanie video na LCD ÁNO
Závit pre statív ÁNO
Záznam foto + video ÁNO