🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Fotopasce bez GSM

Fotopasca bez GSM modulu ukladá fotografie na SD kartu ako bežný fotoaparát. Tieto fotopasce nám ponúkajú hneď tri možnosti, ako si fotky z fotopasce, alebo video prezrieť, a to buď priamo na veľkom LCD displeji fotopasce, pripojením fotopasce k počítaču cez USB kábel, alebo vložením SD karty do čítačky pamäťových kariet. Tieto fotopasce fungujú skvele ako fotopasca na zver pre poľovníkov a milovníkov prírody. Všetky ponúkané fotopasce sú vybrané s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť. Fotopasce sú úplne bezhlučné a využívajú nočné neviditeľné snímanie. V ponuke nájdete profesionálnu fotopascu Bunaty, fotopascu s wifi alebo praktickú mini fotopascu. Sme presvedčení, že najlepšia fotopasca je tá, ktorá najlepšie poslúži Vášmu účelu, preto našu ponuku tvoríme pestrú a neustále ju rozširujeme. Prezrite si našu ponuku a vyberte fotopascu, s ktorou Vám už nič neunikne. Pokiaľ si neviete rady s výberom fotopasce pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • fotopast s wifi bunaty + Darček zdarma Kód: 0547
  Fotopasca BUNATY MINI WiFi + v balení DARČEK v hodnote 43,98€
  SKLADOM (3 ks)

  Najnovší model profesionálnej fotopasce Bunaty mini 2023 Wifi + Bluetooth s časovačom, časozberom a veľkým LCD displejom. Uhol snímania 55°, rozlíšenie foto + video 32 MP. Bezdrôtové sťahovanie fotiek a videí do telefónu, praktické ukladanie záznamu na SD kartu fotopasce. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvierat. Vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €189,99
  Ušetríte: €21 (–11 %)

  €168,99
 • Fotopast mini Bunaty + Darček zdarma Kód: 0545
  Fotopasca BUNATY MINI FULL HD + v balení DARČEK v hodnote 27,98€
  SKLADOM (1 ks)

  Najnovší model profesionálnej fotopasce Bunaty 2023 v šikovnom malom prevedení s časovačom, časozberom a veľkým LCD displejom. Uhol snímania 55°, rozlíšenie 32 MP a video vo FULL HD kvalite. Fotopasca má praktické ukladanie fotografií na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvieraťa. Vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €149,99
  Ušetríte: €24 (–16 %)

  €125,99
 • bunaty micro 4k + Darček zdarma Kód: 0546
  Fotopasca BUNATY MICRO 4K + v balení DARČEK v hodnote 15,99€
  SKLADOM (3 ks)

  Najmenší model profesionálnej fotopasce s rozmermi iba 7x7x5 cm, nastavenie pomocou mobilnej aplikácie pre ANDROID a IOS (APPLE). Odolná konštrukcia voči pádom, s časovačom, uhlom snímania 60 ° a rozlíšením 32 MP. Foto vo formáte 16:9 a video v rozlíšení 4K. Fotopasca má praktické ukladanie fotografií na micro SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvieraťa. Úplne bezhlučne a neviditeľne vytvára kvalitné snímky a videá so zvukom aj za šera alebo v noci.

  Pôvodne: €189,99
  Ušetríte: €34 (–17 %)

  €155,99
 • binaty fotopast s wifi a bluetooth a solarnim panelem + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0548
  Fotopasca BUNATY 4K WIFI SOLAR + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 20,98€
  SKLADOM (2 ks)

  Profesionálna fotopasca so solarným dobíjaním batérie + Wifi + Bluetooth, model 2023 s časovačom, časozberom, 3 pohybové čidlá, LCD displej zvnútra. Uhol snímania 65 °, fotografie v nadštandardnom rozlíšení 46 MP a video v 4K. Bezdrôtové sťahovanie fotiek a videí do telefónu, praktické ukladanie záznamov na SD kartu fotopasce. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvieraťa. Vytvára perfektné snímky aj z fotenia v noci.

  Pôvodne: €249,99
  Ušetríte: €27 (–10 %)

  €222,99

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom