Fotopasca BUNATY MINI WiFi + v balení DARČEK v hodnote 15,99€

 
  • 1 z 2
 

Nastavenie pasce a sťahovania fotiek cez Wifi a Bluetooth,
foto a video ukladá na 32GB SD kartu
uhol snímania 55°, manuálne nastavenie ISO,
24MP foto, FULL HD video v dĺžke 1 minúta,
časovač pre nastavenie času snímania, časozber,
USB konektor na počítač na sťahovanie fotiek, alebo z SD karty,
LCD display vpredu pre jednoduché nastavenie,
certifikácia IP 67 - prachotesná, vodotesná (odolná voči dažďu),
tepelné pohybové čidlo,
Prísvit 920nm - 2 LED diódy pre prisvietenie do 10-15m,
napájanie cez 4x AA (tužkové batérie),
možnosť napojiť na externé napájanie, alebo do siete.

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€168,99    
Kód tovaru 0547
Kategória Fotopasce bez GSM
Záruka 2 roky
 

Fotopasca BUNATY MINI Wifi

Profesionálna fotopasca Wifi + Bluetooth, s časovačom, časozberom a veľkým LCD displejom. Uhol snímania 55°, rozlíšenie foto + video 32 MP. Objavte revolučnú fotopascu Bunaty, vášho nevyhnutného partnera nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody. Táto najnovšia fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou, a to aj za šera a v noci. Vaše zhotovené snímky sa starostlivo ukladajú na SD kartu. Prenesiete sa priamo do diania a stiahnite si cez wifi Vaše snímky do telefónu priamo v teréne. A to nie je všetko! Vďaka praktickému USB konektoru môžete okamžite prepojiť fotopascu s vašim počítačom, alebo jednoducho vložiť SD kartu do čítačky pamäťových kariet a ponoriť sa do sveta úžasných momentov. Fotopasce Bunaty sú vytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy SR. Sieť týchto úžasných zariadení už pokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov.

Bonusový darček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie. 

✅ Klady

  • Unikátna, maskovaná, nenápadná fotopasca
  • Nastavíte ju rýchlo a pohodlne cez Bluetooth aj Wifi, cez ktoré je možné tiež sťahovať a prezerať snímky
  • Aj vďaka prehľadnému displeju môžete prezerať snímky a to priamo v teréne
  • Kvalitné fotky vo vysokej kvalite a videozáznamy vo FULL HD kvalite vo dne aj v noci 
  • Snímky ukladá na veľkú SD kartu a vďaka káblu ich jednoducho stiahnete aj do počítača 
  • Flexibilita napájania - na baterky, zo siete alebo externého zdroja
  • Žiadne prázdne snímky vďaka tepelnému pohybovému čidlu, sníma len pohyblivé objekty vyžarujúce teplo 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

 Žiadna oblasť pre ňu nie je nedosiahnuteľná

S fotopascou Bunaty Mini Wifi, Vás nič nezastaví. Fotopascu môžete nainštalovať aj na zle dostupných miestach a preskúmať tak aj veľmi ťažko dostupné oblasti. Fotopascu po inštalácii totiž nemusíte dávať dole zakaždým, keď si budete chcieť Vaše zhotovené snímky alebo videá prezrieť, a to vďaka wifi, cez ktorú si môžete fotky jednoducho sťahovať. Fotopascu je možné cez wifi tiež kompletne nastavovať.

fotopast-s-wifi-a-bluetooth


Ultra presné zameranie

Veľký LCD displej na prednej strane fotopasce sa postará o ultra presné zameranie sledovanej oblasti. Konkurencia ponúka mnoho fotopascí, ktoré majú displej vo vnútri, čo je k ničomu. Je potrebné, aby bol displej umiestnený vpredu, a bolo vidieť, čo presne chcete fotiť, alebo natáčať. Iba tak máte možnosť fotopascu zamerať. Jedná sa o jednu z najpredávanejších fotopascí, obľúbenú pre svoju prakticky malú veľkosť, cenovú dostupnosť a veľmi jednoduché nastavenie v slovenskom jazyku. Fotopasca disponuje pohybovým čidlom s tepelným senzorom, vďaka nemu zaznamená tepelný pohyb zveri, alebo človeka a eliminuje tak nežiaduci pohyb, ktorý by vyvolal prázdne fotografie. Fotopasca je vďaka tomu vhodná na zlodeja i na zver.

fotopast-na-zlodeje


Najmodernejšie technológie v najmenšom prevedení

Fotopasca Bunaty mini Wifi je najmenšou fotopascou trhu, ktorá disponuje wifi a bluetooth pripojením. Aj napriek jej malej veľkosti, je vybavená najmodernejšou technológiou, ktorá z nej robí špičku vo svojej kategórii. Disponuje totiž inteligentnými funkciami ako je časovač, časozber, manuálne nastavenie ISO (citlivosť na svetlo), dovoľuje nám používať kratšie časy (teda mať aj ostré fotky) v zlých svetelných podmienkach, s možnosťou nastavenia obnovovacej frekvencie u videa. Je vybavená dvoma LED diódami najnovšej generácie, ktoré majú veľký výkon a dosvit aj za úplnej tmy. Pomocou 6 tlačidiel a jednoduchému nastaveniu v českom menu si fotopascu môžete nastaviť napríklad iba na nočné snímanie. Fotopasca je veľmi jednoduchá na obsluhu, a pre jej nastavenie nie sú nutné žiadne znalosti alebo skúsenosti. Do fotopasce vložíte SD kartu a 4 štandardné ceruzkové batérie. Nastavíte dátum, čas a zvolíte možnosť fotenia alebo videa, to je všetko!

fotopast-mini-casovac-casosber


Dokonale maskovaná pasca

Fotopasca je vďaka svojej malej veľkosti a nenápadnému vzhľadu v prírodnej farbe dokonale maskovanou pascou, ktoré nič neunikne. Tento maskovaný pomocník je prispôsobený práci v teréne, je vysoko odolný voči dažďu i poveternostným podmienkam. Cez deň s fotopascou zaobstaráte farebné snímky, v noci fotí čiernobielo a je možné nahrávať krátke video sekvencie s dĺžkou až 1 minúty.

fotopast-na-zver-i-na-zlodeje


Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Menu zariadenia a dodávaný návod je taktiež kompletne v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov.


Návod na použitie na stiahnutie:
Fotopasca BUNATY MINI WIFI

Hmotnosť 0.5 kg
Fotopasti Nie
Fotopasti Áno
Fotopasti Nie
Fotopasti 32 MP
Fotopasti Full HD ( 1920x1080)
Fotopasti 55°
Fotopasti Batérie 4xAA
Rozmery zariadenia 10x8x4 cm
Rozlíšenie 32 MP
Maximálne rozlíšenie foto 32 MP
Rozlíšenie videa FULL HD
Maximálne rozlíšenie videa FULL HD
Rýchlosť spúšte 0,5 s
Prísvit 920 nm
Dosvit 10 - 15 metrov reálne
Uhol záberu 55°
Batérie 4x AA ( klasické tužkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Reálny dosah PIR (človek) až 15 m
Displej 2" farebný
Porty USB
Prezeranie foto na LCD ÁNO
Závit pre statív ÁNO
Záznam foto + video ÁNO
WIFI + BlueTooth ÁNO
Obsah balení Fotopasca, manuál, USB kábel