Fotopasca BUNATY 4K WIFI SOLAR + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 20,98€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Nastavenie pasce a sťahovania fotiek cez Bluetooth a Wifi, 
foto a video ukladá na 32GB SD kartu
uhol snímania 65°, možnosť súčasne snímať foto aj video,
46MP foto, 4K video v dĺžke 3 minút,
časovač pre nastavenie času snímania, časozber,
USB konektor na počítač na sťahovanie fotiek, alebo z SD karty,
LCD display v zadnej časti pre jednoduché nastavenie,
certifikácia IP 67 - prachotesná, vodotesná (odolná voči dažďu),
3 tepelné pohybové čidlá,
Prísvit 940 nm -
 prisvietenie do 10 - 15 m

Dobíjacia pevná lítiová batéria nabíjaná solárnym panelom,
dodatočné napájanie cez 4x AA baterky.

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do
5.3.2024
Bežná cena €249,99
Ušetríte €27 (–10 %)
€222,99    
Kód tovaru 0548
Kategória Fotopasce bez GSM
Záruka 2 roky
 

Fotopasca BUNATY 4K WIFI SOLAR

Solárna fotopasca s dobíjaním batérie + Wifi + Bluetooth, s časovačom a časozberom, 3 pohybové čidlá, LCD displej zvnútra. Uhol snímania 65°, snímky v rozlíšení 46 MP a video 4K. Objavte revolučnú fotopascu Bunaty, vášho nevyhnutného partnera nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody v tej najvyššej možnej kvalite. Táto najnovšia fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou, a to aj za šera a v noci. Vaše zhotovené snímky sa starostlivo ukladajú na SD kartu. Prenesiete sa priamo do diania a prezrite si Vaše snímky priamo v teréne na LCD displeji, alebo ich ľahko stiahnite pomocou WIFI do svojho telefónu. A to nie je všetko! Vďaka praktickému USB konektoru môžete okamžite prepojiť fotopascu s vašim počítačom, alebo jednoducho vložiť SD kartu do čítačky pamäťových kariet a ponoriť sa do sveta úžasných momentov. Fotopasca je vysoko odolná voči prachu, dažďu a vetru s certifikáciou IP67, ktorá túto ochranu zaručuje. Fotopasce Bunaty sú vytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy ČR. Sieť týchto úžasných zariadení už pokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov.

Bonusový dárček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie.

✅ Klady

  • Unikátna fotopasca napájaná zo solárneho panelu a vlastná dobíjacia batéria
  • Nastavíte ju rýchlo a pohodlne cez Bluetooth aj Wifi, cez ktoré je možné tiež sťahovať a prezerať snímky
  • Aj vďaka prehľadnému displeju môžete prezerať snímky a to priamo v teréne
  • Kvalitné fotky vo vysokej kvalite a videozáznamy v 4K kvalite vo dne aj v noci 
  • Snímky ukladá na veľkú SD kartu a vďaka káblu ich jednoducho stiahnete aj do počítača 
  • Flexibilita napájania - solárne, alebo na baterky
  • Žiadne prázdne snímky až vďaka trom tepelným pohybovým čidlám, snímajú vo veľkom uhle iba pohyblivé objekty vyžarujúce teplo 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli


Bezdrôtový prenos pre maximálny komfort

fotopascou Bunaty 4K WIFI SOLAR Vas nič nezastaví. Fotopascu môžete nainštalovať aj na zle dostupných miestach a preskúmať tak aj veľmi ťažko dostupné oblasti. Fotopascu po inštalácii totiž nemusíte dávať dole zakaždým, keď si budete chcieť Vaše zhotovené snímky alebo videá prezrieť, a to vďaka wifi, cez ktorú si môžete fotky jednoducho sťahovať. Stačí sa iba k fotopasci priblížiť na vzdialenosť dosahu Bluetooth a nadviazať bezdrôtové spojenie. Fotopascu je možné cez wifi tiež kompletne nastavovať.

fotopast-s-wifi-a-bluetooth


Špičková video kvalita v najvyššom rozlíšení

Video zábery, ktoré vytvára fotopasca BUNATY WIFI SOLAR, sa radí medzi špičku na trhu. Fotopasca môže zaznamenať videá s dĺžkou až 3 minút v najvyššom rozlíšení 4K. Samozrejmosťou je aj nočné snímanie, ktoré je úplne neviditeľné.

fotopast-bunaty-4k-video


Inteligentné snímanie s nadštandardnou rýchlosťou

Fotopasca BUNATY 4K WIFI Solar obsahuje tri integrované senzory pohybu, ktoré detekujú tepelný pohyb v zornom poli. Jeden z týchto senzorov sleduje pohyb priamo pred fotopascou, zatiaľ čo zvyšné dva dohliadajú na pravú a ľavú stranu snímanej oblasti. Týmto je zaistené stopercentné pokrytie priestoru okolo fotopasce. Fotopasca má neuveriteľne rýchlu reakčnú dobu 0,3 sekundy, pričom plne využíva všetky tri pohybové senzory najnovšej generácie.

fotopast-bunaty-pohybova-cidla


Prvotriedna kvalita fotografií a videí cez deň aj v noci

Ak hľadáte profesionálneho parťáka do terénu, ktorý vytvorí perfektné snímky cez deň aj v noci, tak nemôžete vybrať lepšie. Fotopasca disponuje nadštandardným rozlíšením 46 MP a časovačom, kedy fotopascu je možné nastaviť tak, aby snímala iba v určitý čas. Taktiež je schopná sekvenčného fotenia, kedy fotopasca pri zaznamenanom pohybe vytvorí až 9 fotografií v tesnom slede za sebou. Pokiaľ bude chcieť súčasne fotografovať aj natáčať, žiadny problém! Samozrejmosťou je aj automatické prepisovanie SD karty pri jej zaplnení.

fotopast-bunaty-solar-vysoke-rozliseni


Neprekonateľná výdrž batérie

Fotopasca má integrovaný solárny panel s vlastnou dobíjacou batériou. Vďaka solárnym panelom, je batéria dobíjaná, čo významne šetrí energiu najmä v jarných a letných mesiacoch. Pokiaľ je dobíjacia batéria plne nabitá, nie je nutné vkladať žiadne ďalšie batérie. Pokiaľ požadujete, aby fotopasca vydržala v prevádzke čo najdlhšie, odporúčame do fotopasce vložiť štyri tužkové batérie, najlepšie lítiové, čo umožní prevádzku po mnoho mesiacov. Doba prevádzky samozrejme záleží aj na počte zhotovených fotografií, pokiaľ fotopasca nevykonáva snímanie,nulovú spotrebu. Fotopasca BUNATY WIFI SOLAR predstavuje fotopascu s najdlhšou výdržou batérie!

fotopast-bunaty-solarni-dobijeni


Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Menu zariadenia a dodávaný návod je taktiež kompletne v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov.


Návod na použitie na stiahnutie:
Fotopasca BUNATY 4K WIFI SOLAR

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Za mňa najlepšia voľba, ak hľadáte naozaj dlhú prevádzku, skvelé fotky a kvalitné videá a jednoduchú obsluhu fotopasce. S jej rozlíšením denného aj nočného snímania sa nemusíte báť pochváliť fotkami divokých zvierat a videá Vám budú závidieť nejední nadšenci do prírody. Táto fotopasca už patrí svojimi kvalitami medzi špičkové zariadenia, a pritom je vhodná pre každého, od poľovníka až po nespokojného chovateľa, ktorému niečo zahrdúsilo sliepky. Vďaka dlhému snímaniu videa, ktoré sa spustí za 0,3s od zachytenia pohybu zvieraťa alebo zlodeja, sa môžete ponoriť do diania v prírode, alebo budete mať dostatok času a kvalitného dôkazového materiálu na identifikáciu páchateľa na Vašom pozemku.
Táto fotopasca má hneď 3 špeciálne pohybové senzory. Senzory fungujú na tepelné čidlo, ktoré bude snímať iba keď zaznamená teplo. Preto nebudete mať zahltenú SD kartu vo fotopasci prázdnymi fotkami, ktoré vznikli pri pohybe vetvičky vo vetre, ale len krásnymi a čistými zábermi zvierat, alebo ostrými a usvedčujúcimi fotkami zlodeja. Tieto senzory nie sú špeciálne len tepelným čidlom, ale aj skvelým rozmiestnením. Dalo by sa povedať, že táto fotopasca má vďaka postrannému rozmiestneniu dvoch senzorov periférne videnie. Video sa preto začne natáčať skôr ako zviera alebo zlodej vbehne do záberu a séria deviatich fotiek zachytí každý ich krok, od prvého až po posledný.
Tiež by som chcela vyzdvihnúť jej výdrž, ktorá je skoro nekonečná. Zabudovaná dobíjacia batéria sa napája zo solárneho panelu, a tak budete môcť zhotovovať veľké množstvo snímok po dlhý čas. Keby počasie neprialo, môžete do pasce vložiť ešte 4 tužkové baterky, ktoré zaistia chod, keď nebude dostatok svetla na dobíjanie batérie. Všetok materiál, ktorý počas svojho chodu fotopasca zaznamená si potom môžete prezerať aj priamo na mieste cez zabudovaný displej v zadnej časti pasce. Alebo si môžete cez Wifi a Bluetooth stiahnuť všetky fotky do mobilu a mať ich priamo pri sebe. A keby ste si chceli urobiť prezentáciu z fotiek a videí, v balení nájdete aj USB kábel, ktorým si ich jednoducho stiahnete do Vášho počítača. Je to pasca neobmedzených možností a skvelého výkonu, ktorá Vás ohromí."
Hmotnosť 0.9 kg
Fotopasti Nie
Fotopasti Áno
Fotopasti Nie
Fotopasti 46 MP
Fotopasti 4 K Ultra HD (3840X2160)
Fotopasti 65°
Fotopasti Batérie 4xAA, Solárne nabíjanie
Fotopasti IP 67 certifikace
Rozmery zariadenia 14x10,5x9,5 cm
Rozlíšenie foto 46 MP
Maximálne rozlíšenie foto 46 MP
Rozlíšenie videa 4K
Maximálne rozlíšenie videa 4K
Rýchlosť spúšte 0,3 s
Přísvit 940 nm
Dosvit 15 - 20 metrov reálne
Uhol záberu 65°
Batérie zabudovaná lítiová batéria nabíjaná cez solárny panel + 4x AA ( klasické tužkové )
Reálny dosah PIR (človek) až 15 m
Displej 2" farebný
Porty USB
Závit pre statív ÁNO
Záznam foto + video ÁNO
Prezeranie FOTO na LCD ÁNO
Prezeranie VIDEA na LCD ÁNO
WIFI + BlueTooth ÁNO
Čeština ÁNO (aplikácia v angličtine)
Obsah balenia Fotopasca, manuál, USB kábel