🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Fotopasca BUNATY FULL HD GSM + v balení DARČEK a DOPRAVA ZADARMO v hodnote 62,96€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Profesionálna fotopasca s GSM modulom, odosielanie fotografií cez dátovú SIM kartu na Váš email, cloud alebo mobilný telefón. Fotopasca disponuje polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Uhol snímania 55 °, rozlíšenie 24 MP a video vo FULL HD kvalite. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón email alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímkov zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

Dostupnosť SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do
2.10.2023
Bežná cena €389,99
Ušetríte €74 (–18 %)
€315,99    
Kód tovaru 0549
Kategória Fotopasce s GSM
Záruka 2 roky
 

Fotopasca BUNATY FULL HD GSM

Najnovšia fotopasca s modulom GSM, odosielanie fotografií na Váš email, cloud alebo telefón. S polohovateľnou anténou, časovačom, LCD displejom a laserovým ukazovátkom. Uhol snímania 55°, rozlíšenie 24 MP a video vo full HD kvalite s dĺžkou až 1 minúty. Objavte revolučnú fotopascu BUNATY FULL HD GSM, vášho nevyhnutného partnera nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody. Táto najnovšia GSM fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou a to aj za šera a v noci. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón, e-mail alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, alebo na zachytenie fascinujúcich snímkov zvierat. Fotky je možné prezerať cez LCD displej, prepojením fotopasce cez USB konektor s počítačom, vložením SD karty do čítačky pamäťových kariet, alebo využiť praktické úložisko fotiek (cloud). Fotopasce Bunatyvytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy ČR. Sieť týchto úžasných zariadenípokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov.

Bonusový darček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu + kovový box k fotopasci + SIM kartu. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie. Kovový box sa postará o to, aby fotopasca bola chránená pred poškodením a pred zlodejmi. Dobíjacia SIM karta, je bez záväzkov u operátora, a umožní Vám ľahké dobíjanie kreditu kedykoľvek budete potrebovať. Na fotopasce s GSM modulom potrebujete SIM kartu, na ktorej je aktivovaný internet. Následne je možné využiť funkcie zasielania záznamu z fotopasce na telefón alebo email.

Bunaty-Full-HD-s-GSM-veci-zdarma-X

Majte situáciu vždy pod kontrolou

Fotopasca BUNATY s FULL HD rozlíšením a GSM funkciou odosiela zachytené snímky na e-mail alebo mobil, a to do iba 3 minút od detekcie pohybu. S touto fotopascou ste schopní okamžite reagovať na narušiteľa, napríklad zlodeja, a zachytiť ho tak priamo pri čine. Alebo sa môžete nechať strhnúť fascinujúcimi snímkami zvierat.

fotopast-bunaty-gsm-okamzite-odesilani


Fotopasca šitá na mieru

Fotopasca s modulom GMS bude Vašim pomocníkom šitým na mieru! V menu fotopasce na displeji jednoducho nastavíte, odkedy dokedy má byť aktívna. Zabudnite na zahltenú kartu plnú nepotrebných snímok, fotopasca bude fotiť iba tak, ako vy potrebujete.
   Fotopast-Bunaty--s-GSM-casovani-dle-potreb


Ultra presné zameranie

Konkurencia ponúka mnoho fotopascí, ktoré majú displej na zadnej strane prístroja, alebo je tak malý, že na ňom nie je skoro nič vidieť, čo je k ničomu. S takýmito fotopascami je problém s inštaláciou aj zameraním. Malý displej jednoducho neumožní fotopascu zamerať tak, aby dokonale snímala daný priestor. Fotopasca z radu Bunaty full HD je ale výnimkou a postará sa o ultra presné zameranie. Vďaka jeho vhodne umiestnenému displeju budete presne vidieť, čo budete snímať. Navyše si za zhoršených svetelných podmienok môžete pomôcť laserovým ukazovátkom.

fotopast-display-laser


Fotky za pár eur

Pre použitie fotopasce je nutné vložiť dátovú SIM kartu, ktorú možno ľahko zaobstarať za nízku cenu. Najlacnejší spôsob prijímania fotografií je nastavenie e-mailových notifikácií na mobile. Oznámenie o správe sa zobrazí priamo na displeji mobilu. Náklady sa pohybujú medzi 2 - 4    mesačne za neobmedzené fotografie, a to všetko bez záväzkov u operátora. Fotopasca BUNATY taktiež umožňuje odosielanie snímkov do cloudu pre maximálne pohodlné prezeranie.

fotopast-bunaty-gsm-odesilani-pres-SIM


Prispôsobená extrémnym podmienkam

Fotopasca BUNATY FULL HD GSMrobustnú konštrukciu a odolá tak prípadným nárazom aj pádom. Silný vietor, dážď ani mráz túto fotopascu nezastaví, pretože nesie certifikáciu IP 67, ktorá zaručuje ochranu pred vniknutím prachu a odolnosť voči dažďu (nie je však vhodná pre celkové ponorenie). Fotopascu tak nemusíte schovávať pod prístreškom a môžete s ňou vyraziť aj do drsného terénu.

Fotky-z-fotopasti


Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Menu zariadenia a dodávaný návod je v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov. Fotopasca BUNATY full HD GSM patrí medzi dlhodobo najpredávanejšie fotopasce s GSM modulom v Českej republike podľa porovnávača cien HEUREKA.

Fotopast-bunaty-GSM-nejprodavanejsi

 

Video z fotopasce - jeleň

 
Náš tip

Využite nové české cloudové úložisko fotiek pre fotopasce s GSM modulom. K dispozícii je mobilná aplikácia pre telefóny andoid a IOS!

uloziste-fotopasti-cloud-x


Návod na použitie na stiahnutie:
Fotopasca BUNATY FULL HD GSM

Hmotnosť 0.8 kg
Fotopasti Áno
Fotopasti Nie
Fotopasti Nie
Fotopasti 24 MP
Fotopasti Full HD ( 1920x1080)
Fotopasti 55°
Fotopasti Batérie 8xAA, Externé napájanie
Fotopasti IP 67 certifikace
Rozmery zariadenia 13x8x6 cm
Rozlíšenie 24 MP
Rozlíšenie videa FULL HD
Maximálne rozlíšenie video FULL HD
Rýchlosť spúšte 0,5 s
Přísvit 940nm úplne neviditeľný
Dosvit 10 - 15 metrov reálne
Uhol záberu 55°
Batérie 8x AA ( klasické tužkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Záber PIR 55 ° - ideálny pre univerzálne použitie
Reálny dosah PIR (človek) 15 až 25 metrov podľa situácie
Displej 2,4'' farebný s možnosťou prehrávania záznamu
Porty USB a externé napájanie
Obsah balenia Fotopasca, manuál, USB kábel
Pamäťová jednotka SD karty
Prezeranie foto na LCD ÁNO
Prehrávanie video na LCD ÁNO
GSM brána (odosielanie snímok) ÁNO
Závit pre statív ÁNO
Záznam foto + video ÁNO