Pelech pre psy a mačky KERBL EMALIA 60x40x12 cm

 
  • 1 z 4
 

Luxusná pohovka pre psy a mačky, vhodná do interiéru aj na cesty autom. Komfortný  pelech s opierkou a protišmykovou spodnou stranou z veľmi príjemného materiálu, ktorý si Váš maznáčik zamiluje. Ak hľadáte nadštandardný pelech, ktorý je možné využiť ako doma, tak na spoločné cesty, tak nemôžete vybrať lepšie. Doprajte svojmu miláčikovi pelech, ktorý pre neho bude láskou na prvý pohľad.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€18,99    
Kód tovaru 0713
Kategória Pelechy pre psov
Záruka 2 roky
 

Pelech pre psy a mačky KERBL EMALIA 60x40x12 cm

Komfortná pohovka pre psy a mačky vhodná do interiéru aj na cesty autom, s pohodlnou opierkou a protišmykovou spodnou stranou. Z jeho mäkkého materiálu budete nadšení a určite Vás poteší, že celý pelech je možné v práčke jednoducho vyprať pri 30 °C. Tento komfortný pelech ponúka príjemné miesto pre odpočinok a potrebný spánok Vášho maznáčika, pričom tento ľahký pelech môžete ľahko priniesť aj do auta a vyraziť za spoločným dobrodružstvom. 

  • rozmery pelechu: 60x40x12 cm
  • vhodný do interiéru aj na cesty autom 
  • materiál: 100% polyester
  • prateľný pri 30 °C. 

 

Pre spánok ako na obláčiku 

Pelech určí, kde má Váš psík alebo mačka doma svoje miesto. Ponúkne mu pohodlné útočisko, kde sa bude cítiť bezpečne a kam sa bude s obľubou vracať, pretože na tomto pelechu sa totiž spí ako na obláčiku!

peliesok-pre-psy-emalia

 

Hmotnosť 0.8 kg