Psia toaleta STEFANPLAST PUPPY, 60x40cm

 

Záchod pre psov na nácvik najmä pre šteňatá, chorých alebo handicapovaných psíkov. Toaleta je vyrobená z plastového materiálu, stredový kolík simuluje strom. Funguje na princípe vkladania savých podložiek (nie sú súčasťou balenia). Rozmery 60x40x4cm. Psie toaleta zaistí hygienicky čistú domácnosť bez psích lôžok.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.4.2024
Bežná cena €13,99
Ušetríte €2,50 (–17 %)
€11,49    
Kód tovaru 0624
Kategória Psie záchody
Záruka 2 roky
 

Psia toaleta STEFANPLAST PUPPY, 60x40cm

Plastová psia toaleta 60x40x4cm, vhodná pre šteňatá, chorých alebo handicapovaných psíkov so stredovým kolíkom , funkcia na princípe vkladania savých podložiek. Podložka je ideálna pri odchove šteniat a nácviku na toaletu, alebo pri starostlivosti o psíkov s obmedzenou pohyblivosťou či inkontinenčnými ťažkosťami. Stredový kolík simuluje strom a uľahčí nácvik na toaletu šteňatám. Kolík je vyberateľný a je možné ho do podložky ľubovoľne nasadzovať a odnímať. Protišmykové pásky zaistia, že toaleta zostane na svojom mieste. Táto hygienická toaleta funguje na princípe savých podložiek, ktoré jednoducho vložíte medzi spodný a horný diel toalety a pricvaknete ich dvoma praktickými bočnými klipsami. Podložky sa menia podľa potrieb a nie sú súčasťou balenia! Psie toaleta sa postará o hygienicky čistú domácnosť bez psích lôžok. 

Inovatívne rošt toalety zabezpečí čistotu v domácnosti

Toaleta je špeciálne navrhnutá  pre maximálny komfort psíkov a pohodlie majiteľov. Inovatívny rošt zaistí labky v suchu, pretože tekutina sa cez neho okamžite vsakuje do podložky. Odbudnú Vám tak starosti s umývaním odtlačkov labiek a Vaša domácnosť a okolie toalety zostanú čisté. 
labky-v-suchu

Ako naučiť šteňa na psiu toaletu? 

Je vhodné začať s tréningom šteňaťa okamžite potom, čo si ho zaobstaráte. Pomôcť vám môžu špeciálne nácvikové kvapky, ktoré jednoducho nakvapkáte na podložku a vylučovaný pach z nich Vášho psíka priláka. Umiestnite toaletu najskôr vedľa pelechu a potom, čo váš psík vykoná potrebu, ho pochváľte a prípadne odmeňte maškrtou.

pomocnik-pri.odchovu-stenat

 

Hmotnosť 1.5 kg