Prepravka pre psov a mačky STEFANPLAST GULLIVER 3 DELUXE TOP FREE, 61x40x38cm

 

Pre psy a mačky do 10 - 12kg, 
veko a vaňa sa spájajú klipsami, 
kovové predné dvierka so zámkom,
nastaviteľné pravé alebo ľavé otváranie dvierok,
rukoväť na ľahké prenášanie prepravky,
otvárateľná mriežka na vrchu pre kontakt s maznáčikom
dva úchyty pre bezpečnostný pás v aute 
miska 500 ml s okrajmi proti vylievaniu,
vnútorné rozmery 
58,5x36,5x33,5cm,
vonkajšie rozmery
61x40x38cm.

 

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
3.6.2024
Bežná cena €35,99
Ušetríte €3 (–8 %)
€32,99    
Kód tovaru 0611
Kategória Prepravné boxy pre psov
Záruka 2 roky
 

Prepravka pre psy a mačky STEFANPLAST GULLIVER 3 DELUXE TOP FREE

Prepravný box pre psy a mačky do 10 - 12 kg, s kovovými prednými dvierkami so zámkom, s miskou na vodu 500ml, s odklápacou mriežkou na streche, rukoväťou pre ľahké prenášanie. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svoju mačku alebo psa, tak Vám ponúkame prepravný box pre psy a mačky, ktorý ponúka pohodlie a bezpečie. Prepravný box je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, možno ho jednoducho rozobrať a znova zložiť vďaka praktickým poistným klipsom. Kovové dvierka na prednej strane boxu sú pozinkované a dajú sa nastaviť na pravé alebo ľavé otváranie, majú bezpečnostný zámok. V balení sa nachádza aj praktická miska na vodu s objemom 500 ml, ktorú možno pripevniť na mriežku dvierok pomocou dvoch háčikov. Miska má zahnuté okraje dovnútra, čím sa zamedzuje vylievaniu vody pri preprave. Na vrchnej strane boxu sa nachádza otvárateľná kovová mriežka, vďaka ktorej budete mať so svojim maznáčikom lepší kontakt. Na vrchu prepravky sa nachádza aj rukoväť na ľahké prenášanie prepravky a dve pútka na pripnutie popruhov (popruhy nie sú súčasťou balenia). 

Prepravný box pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

gulliver-3-topfree

Klady

  • Priestranný a vysoko odolný prepravný box 
  • Mriežka na streche pre kontakt a upokojenie zvieraťa
  • Dvierka môžete nastaviť na pravú alebo ľavú stranu 
  • Veľké množstvo bezpečnostných prvkov chrániacich psa 
  • Zabudované úchyty na pás do auta pre lepšiu stabilitu pri preprave
  • Objemná špeciálna miska zaistí dostatok vody a zabráni vylievaniu vody

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Pohodlný a bezpečný box pre malé mačky až stredné psy

Prepravný box je určený pre malé až stredné psy a mačky do 12 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 61 x 40 x 38 cm, vnútorné rozmery 58,5 x 36,5 x 33,5 cm. Váš domáci maznáčik by mal mať dostatok priestoru, aby si stúpol av prepravke sa pohodlne otočil. 

Multifunkčný box s rôznymi možnosťami využitia 

Prepravný box je určený pre rôzne druhy dopravy a situácie. Môžete ho umiestniť pohodlne na zadné sedadlo Vášho auta, zaistiť bezpečnostným pásom a vyraziť na dovolenku, alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov psov a mačiek, kedy poslúži aj ako útočisko pri výstavnom kruhu. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravný box je stabilný, odolný a bezpečný. 

gulliver-1-deluxe-doprava

Bezpečnosť Vášho psa na cestách je prvoradá

Prepravný box je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Box je vybavený viacerými bezpečnostnými prvkami, ktoré oceníte. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a veka, ktoré sa k sebe pripevňujú štyrmi klipsami a na oboch bokoch v hornej časti prepravky nájdete zabudované úchyty pre bezpečnostné pásy do auta. Predné pozinkované dvierka majú bezpečnostný zámok, vďaka ktorému sa nestane, že by sa pri preprave dvierka otvorili. Mriežka na dvierkach a praktické okienka s priezormi po stranách boxu zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. 

Všetko potrebné na jednom mieste 

K prepravnému boxu nájdete v balení praktickú misku, ktorá má špeciálne dovnútra zahnuté kraje, ktoré predchádzajú rozlievaniu vody pri preprave. Miska s objemom 500 ml zaistí dostatok vody pre Vášho štvornohého priateľa. Na vrchnej strane boxu sa nachádza otvárateľná mriežka, ktorá Vám poskytne oveľa väčší kontakt s maznáčikom počas prepravy, ale aj manipulačný otvor, ktorým môžete psa hladkať bez toho, aby ste otvorili dvierka a riskovali útek zvieraťa. Pre ľahké prenášanie sa na vrchu prepravky nachádza aj praktická rukoväťdve pútka na pripnutie popruhov (nie sú súčasťou balenia).

gulliver- 1-deluxe-doplnky

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Prepravka pre psov a mačky STEFANPLAST GULLIVER 3 DELUXE TOP FREE, 61x40x38cm

Hmotnosť 3 kg
Prep. boxy pre psy a mačky 10-20 kg