Cestovný vankúš pre psy a mačky KERBL TRAVELLER

 

Cestovný vankúš pre psy a mačky s ruksakom. Jedná sa o praktický cestovný pelech, ktorý možno počas chvíľky zmotať a uložiť do batohu. Ak hľadáte skladný a pohodlný cestovný pelech pre svojho maznáčika, tak nemôžete vybrať lepšie. Tento cestovný vankúš Vám zaberie minimum miesta a Vy tak môžete vyraziť na cesty a vziať ho svojmu miláčikovi všade so sebou. 

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
€11,99    
Kód tovaru 0719
Kategória Pelechy pre psov
Záruka 2 roky
 

Cestovný vankúš pre psy a mačky KERBL TRAVELLER

Mobilný pelech pre psov a mačky s praktickým ruksakom. Tento cestovný pelech je nielen skladný, ale možno ho tiež ľahko zabaliť a uložiť do batohu. Ak hľadáte kompaktné a pohodlné riešenie pre cestovanie so svojim maznáčikom, potom si nemôžete vybrať nič lepšie. S týmto cestovným vankúšom získate maximálny komfort na cestách, a to s minimálnym využitím priestoru. Buďte pripravení vyraziť na dobrodružstvo a mať so sebou cestovný pelech pre svojho maznáčika.

  • rozmery vankúša: 85 x 65 cm
  • rozmery naplneného ruksaku: Ø cca 15 cm, dĺžka 23 cm
  • materiál: 100% polyester
  • prateľný pri 30 °C

 

Prenosný pelech pre maximálne pohodlie kdekoľvek

Či už sa chystáte na víkend na chalupe, alebo vyrážate na dlhšie cesty, mobilný pelech Vášmu maznáčikovi zaistí pohodlné útočisko, kde si vždy nájde svoje miesto na oddych a spánok nech už ste kdekoľvek. 

pelech-pre-psa

 

Hmotnosť 0.8 kg