Odpudzovač krtkov a hrabošov KERBL PULSAR SOLAR

 
  • 1 z 4
 

Odpudzovač krtkov a hrabošov, 
solárne nabíjanie
zabudovanej batérie, 

vibračný zvuk vo vnútri tyče, 
30 sekundový interval, 
vo vonkajších priestoroch, 

dosah v okruhu 30 m, 
rozsah plašenia 650 m2, 
frekvencia 400 - 1000 Hz, 
dĺžka 43 cm, Ø 15,5 cm. 

Dostupnosť SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€24,99    
Kód tovaru 0704
Kategória Plašiče krtkov
Záruka 2 roky
 

Odpudzovač krtkov a hrabošov KERBL PULSAR SOLAR

Odpudzovač krtkov a hrabošov, solárny, vibračný zvuk s frekvenciou 400 - 1000 Hz, rozsah 650 m2, dosah v polomere 30 m, dĺžka 43 cm, Ø 15,5 cm. Ak hľadáte kvalitný odpudzovač krtkov a hrabošov z pozemku, tak ste tu správne. Tento samonabíjací odpudzovač so solárnym panelom nepotrebuje ceruzkové batérie. Odpudzovač vydáva vibračný zvuk v 30 sekundových intervaloch. Dokáže pokryť svojimi vibráciami plochu o rozlohe 650 m2, čo zodpovedá dosahu do cca 30 metrov v polomere okolo odpudzovača. Krtkovia a hraboše sú citliví na vibrácie šíriace sa v zemi a preto priestor ošetrený vibráciami odpudzovača po krátkom čase opúšťajú. Solárny odpudzovač je preto skvelou voľbou pre každého, koho trápi krtinca na záhrade, alebo zničená úroda a kto potrebuje nepretržitú ochranu pozemku počas ďalších rokov. 

Odplaší nežiaducich škodcov

Tento plašič je vďaka jeho silným vibráciám vhodný na odpudzovanie krtkov a hrabošov.

kerbl-pulsar-solar-skudci

Plašič ako ochranný štít na vašom pozemku

Plašič krtkov a hrabošov je efektívnou formou ochrany Vašej záhrady, poľa, parku alebo ďalších vonkajších priestorov. Najvhodnejšie miesta na umiestnenie odpudzovača sú pôdy, ktoré dobre viažu vlahu, pretože vibrácie sa najlepšie šíria vo vlhku. Na ploche s viacerými piesočnatou pôdou so sklonmi k presychaniu odporúčame umiestnenie viacerých odpudzovačov tak, aby sa kryl ich rádius. 

Jednoduchá inštalácia za pár sekúnd

Vyberiete miesto, ktoré potrebujete ochrániť pred nechcenými návštevníkmi, kde po sprevádzkovaní plašič umiestnite. Spojte dohromady obe zástrčky, ktoré sa nachádzajú na hliníkovej tyči a prípojky, ktoré sa nachádzajú na veku, dbajte na to, aby farby prípojok súhlasili. Zasuňte zariadenie do zeme, najvhodnejšia je zem, ktorá drží vlhkosť. Dbajte na to, aby bol spoj tyčky s panelom minimálne 1 cm nad zemou. Solárny panel bude počas prevádzky nabíjať zabudovanú batériu, z ktorej sa bude odpudzovač napájať aj počas noci. 

kerbl-pulsar-solar-inštalácia


Návod na použitie na stiahnutie:
PDF s logom A1

Hmotnosť 1 kg
Frekvencia: 400Hz - 1000Hz
Rádius: do 30m
Efektívny rozsah: 650m2
Materiál krytu: hliník, plast
Interval: 30s