Prepravka pre psov a mačky KERBL EXPEDITION ECO 58x38x38 cm

 
  • 1 z 4
 

Pre psov a mačky do 11kg, 
veko a vaňa sa spájajú klipsami, 
kovové predné dvierka,
rukoväť pre ľahké prenášanie prepravky,
dva úchyty pre bezpečnostný pás v aute, 
rozmery 58x38x38cm.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€17,99    
Kód tovaru 0684
Kategória Prepravné boxy pre psov
Záruka 2 roky
 

Prepravka pre psov a mačky KERBL EXPEDITION ECO 58x38x38 cm

Prepravný box pre psov a mačky do 11 kg, s kovovými prednými dvierkami, rukoväťou pre ľahké prenášanie, s rozmermi 58x38x38cm. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svoju mačku alebo psa, tak Vám ponúkame tento prepravný box, ktorý ponúka pohodlie a bezpečie. Prepravný box je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, možno ho jednoducho rozobrať a znovu zložiť vďaka praktickým poistným klipsám. Kovové dvierka na prednej strane boxu sú odolné a pozinkované proti korózii. Na vrchu prepravky sa nachádza aj rukoväť pre ľahké prenášanie prepravky a dve pútka na pripnutie bezpečnostného pásu.

Prepravný box pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Nie 8 - 18 hodín).

kerbl-expedition-eco-58-uvod

Pohodlný a bezpečný box pre malé mačky a psy

Prepravný box je určený pre malé psy a mačky do 11 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 58 x 38 x 38 cm. Váš domáci maznáčik by mal mať dostatok priestoru aby si stúpol a v prepravke sa pohodlne otočil.

kerbl-expedition-eco-45-zvirata

Multifunkčný box s rôznymi možnosťami využitia

Prepravný box je určený pre rôzne druhy dopravy a situácie. Môžete ho umiestniť pohodlne na zadné sedadlo Vášho auta, zaistiť bezpečnostným pásom a vyraziť na dovolenku, alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov psov a mačiek, kedy poslúži aj ako útočisko pri výstavnom kruhu. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravný box je stabilný, odolný a bezpečný.

kerbl-expedition-eco-45-vybaveni

Bezpečnosť Vášho psa na cestách je prvoradá

Prepravný box je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Box je vybavený bezpečnostnými prvkami, ktoré oceníte. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a veka, ktoré sa k sebe pripevňujú štyrmi klipsami a na oboch bokoch v hornej časti prepravky nájdete zabudované úchyty pre bezpečnostné pásy do auta. Predné dvierka sú pozinkované proti korózii pre ešte väčšiu výdrž a odolnosť. Mriežka na dvierkach a praktické okienka s priezormi po stranách boxu zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. Pre ľahké prenášanie sa na vrchu prepravky nachádza praktická rukoväť.

Hmotnosť 2 kg
Prep. boxy pre psy a mačky 10-20 kg