Prepravný box pre psov STEFANPLAST GULLIVER 6, 92x64x66 cm

 

Pre psov do 38 až 40kg, 
navrhnutý podľa medzinárodnej leteckej asociácie IATA
pre transport do lietadla,

veko a vaňa sa spájajú klipsami,  
4 skrutky v každom rohu ako poistka, 
kovové predné  dvierka s náterom a zámkom,
je možné nastaviť pravé alebo ľavé otváranie dvierok,

vysúvacia rukoväť na ťahanie prepravky,
dva úložné boxy na streche, 
miska 500 ml s okrajmi proti vylievaniu, 
vnútorné rozmery 84x58,5x55cm,
vonkajšie rozmery 92x64x66cm.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€113,99    
Kód tovaru 0605
Kategória Prepravné boxy pre psov
Záruka 2 roky
 

Prepravný box pre psov STEFANPLAST GULLIVER 6, 92x64x66 cm

Prepravný box pre psov do 38 až 40  kg, navrhnutý podľa medzinárodnej leteckej asociácie IATA pre transport do lietadla, s prednými dvierkami so zámkom a ochranným náterom, s miskou na vodu 500ml, dvoma boxmi na streche a vysúvateľnou rukoväťou pre ľahké ťahanie. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svojho psa, tak Vám ponúkame prepravný box pre psov, ktorý ponúka pohodlie a bezpečie. Prepravný box je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, je možné ho  jednoducho rozobrať a znovu zložiť vďaka praktickým poistným klipsom, dodatočné zaistenie poskytujú 4 skrutky v rohoch boxu. Kovové dvierka na prednej strane boxu sú pozinkované a dodatočne ošetrené protikoróznym náterom, majú  bezpečnostný zámok. V balení sa nachádza aj praktická miska na vodu s objemom 500 ml, ktorú možno pripevniť na mriežku dvierok pomocou dvoch háčikov. Miska má zahnuté okraje dovnútra, čím sa zamedzuje vylievaniu vody pri preprave. Na vrchnej strane boxu sa nachádzajú dve uzatvárateľné priehradky. Priehradky môžu slúžiť na uskladnenie misky, alebo prídavných koliesok, granúl alebo pamlskov. Na vrchu prepravky sa nachádza aj vysúvateľné madlo na ťahanie na kolieskach. 

Kolieska k prepravnému boxu pre psov nie sú súčasťou balenia, je možné ich dodatočne prikúpiť. 

Prepravný box pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.  +421 944 482 736   (Po-Ne 8 - 18 hodín).

gulliver-6-úvod

Klady

  • Priestranný a vysoko odolný prepravný box 
  • Špeciálne navrhnutý do lietadla podľa medzinárodnej leteckej asociácie IATA 
  • Dvierka si môžete prispôsobiť na pravú alebo ľavú stranu 
  • Veľké množstvo bezpečnostných prvkov chrániacich psa 
  • Objemná špeciálna miska zaistí dostatok vody a zabráni vylievaniu vody

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Pohodlný a bezpečný box pre stredné aj veľké psy 

Prepravný box je určený pre stredné aj veľké psy do 38 až 40 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 92 x 64 x 66 cm, vnútorné rozmery 84 x 58,5 x 55 cm. Váš pes by mal mať dostatok priestoru, aby si stúpol a v prepravke sa pohodlne otočil. 

Multifunkčný box s rôznymi možnosťami využitia 

Prepravný box je určený pre rôzne druhy dopravy a situácie. Box bol špeciálne navrhnutý pre leteckú dopravu podľa požiadaviek medzinárodnej leteckej asociácie IATA. Takže si s Vašim psom môžete na dovolenku zaletieť a Váš pes bude v boxe pri lete v bezpečí. Môžete ho tiež umiestniť pohodlne do kufra Vášho auta a vyraziť na dovolenku alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov psov, kedy poslúži aj ako útočisko pre psa pri výstavnom kruhu. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravný box je stabilný, odolný a bezpečný. 

gulliver-doprava-5

Bezpečnosť Vášho psa na cestách je prvoradá  

Prepravný box je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Box je vybavený viacerými bezpečnostnými prvkami, ktoré oceníte. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a veka, ktoré sa k sebe pripevňujú desiatimi klipsami s bezpečnostnou poistkou a na každom rohu prepravky ich môžete ešte poistiť štyrmi skrutkami, pre ešte väčšiu stabilitu prepravky. Predné kovové dvierka s protikoróznou úpravou majú bezpečnostný zámok, vďaka ktorému sa nestane, že by sa pri preprave dvierka otvorili. Dvierka môžete dodatočne zaistiť páskami. Mriežka na dvierkach s ochranným náterom proti korózii a praktické okienka s priezormi po stranách boxu zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. 

gulliver-4-bezpecnost-2

Všetko potrebné na jednom mieste 

K prepravnému boxu nájdete v balení praktickú misku, ktorá má špeciálne dovnútra zahnuté kraje, ktoré  predchádzajú rozlievaniu vody pri preprave. Miska s objemom 500 ml zaistí dostatok vody pre Vášho štvornohého priateľa. Pokiaľ misku práve nevyužívate, môžete ju uskladniť do zabudovaných priehradok na vrchu boxu. Dve uzatvárateľné priehradky slúžia na uskladnenie príslušenstva prepravného boxu alebo na uschovanie suchárov a granúl pre psov. 

Kolieska k prepravnému boxu pre psov nie sú súčasťou balenia, je možné ich dodatočne prikúpiť. 

gulliver-4-vybava-2

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Prepravný box pre psov STEFANPLAST GULLIVER 6, 92x64x66 cm

Hmotnosť 10 kg
Prep. boxy pre psy a mačky 30-40 kg
Vonkajšie rozmery 92x64x66 cm
Vnútorné rozmery 84x58,5x55 cm