Výbeh pre králiky, morčatá a iné hlodavce KERBL 116x116x58 cm

 

Výbeh pre králiky, morčatá a iné hlodavce, 
drevený výbeh s bočnými dvierkami

kvalitné pozinkované pletivo, 
odklopná strieška, 
ochrana proti podhrabaniu, 
rozmery 116x116x58cm.

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Bežná cena €145,99
Ušetríte €16 (–10 %)
€129,99    
Kód tovaru 0838
Kategória Ohrádky, výbehy
Záruka 2 roky
 

Výbeh pre králiky, morčatá a iné hlodavce KERBL 116x116x58 cm

Výbeh pre králiky a hlodavce, bočné dvierka, ochrana proti podhrabaniu a odklopná strieška, rozmery 116x116x58cm. Ak hľadáte výbeh s ľahkým prístupom a ochranou proti podhrabaniu, máme pre vás riešenie. Vďaka odklopnej streche máte jednoduchý a pohodlný prístup k vášmu miláčikovi. Vnútorné zábrany proti podhrabaniu zaisťujú, že váš králik zostane v pohode a bezpečí. Samotný rozmer výbehu poskytuje dostatok miesta na vybehanie a preskúmavanie. Vďaka kvalitnej drevenej konštrukcii z čínskej jedle má výbeh vyššiu odolnosť voči vonkajším vplyvom a tak vám vydrží dlhé roky.

Výbeh pre králiky, morčatá a iné hlodavce KERBL 116x116x58 cm koláž

Pre aké druhy zvierat je výbeh určený

Pre králiky, morčatá, činčily a iné hlodavce.

Materiál

Výbeh je vyrobený z kvalitnej čínskej jedle, ktorá má nielen veľkú odolnosť, ale aj krásne vyzerá. Drevo je ošetrené ochranným náterom, ktorý mu poskytuje odolnosť proti vonkajším vplyvomPozinkované pletivo poskytuje dostatočnú ventiláciu a zároveň zabraňuje úteku vašich malých dobrodruhov.

Vlastnosti a využitie

A teraz to najlepšie - vrchná časť výbehu je odklopná, takže k vášmu maznáčikovi máte ľahký prístup. Nemusíte sa skláňať alebo ohýbať, aby ste sa dostali do výbehu. Vnútro výbehu tak môžete ľahko vyčistiť alebo pridať nové hračky a vybavenie bez zbytočného manévrovania. Stačí odklopiť strechu a máte všetko na dosah ruky.

Výbeh pre králiky, morčatá a iné hlodavce KERBL 116x116x58 cm

Ochrana proti podhrabaniu

Vnútorné zábrany proti podhrabaniu zaisťujú, že váš maznáčik zostane v bezpečí vo vnútri výbehu. Chráni maznáčika pred dravcami alebo útekmi, takže sa nemusíte báť a neustále chlpáča kontrolovať. Vďaka ochrane proti podhrabaniu sa zabráni poškodeniu okolitého prostredia, ako sú podlahy alebo trávnik, ktoré by mohli byť poškriabané alebo vyhrabané vašim maznáčikom. Vaše zvieratká sa budú cítiť bezpečne a pohodlne, keď budú vedieť, že majú svoj vlastný priestor a že sú chránené pred potenciálnymi nebezpečenstvami vonku.

Návod na použitie na stiahnutie:
PDF s logom A1Výbeh pre králiky, morčatá a iné hlodavce KERBL 116x116x58 cm

Hmotnosť 14 kg