Závesný kvetináč STEFANPLAST NATURAL 30 moka

 
  • 1 z 4
 

Závesný kvetináč, 
s oceľovou sadou na zavesenie, 
s drenážnym dnom, 
na vonkajšie použitie, 
z polypropylénu, 
farba moka, 
s objemom 5,9l, 
rozmery Ø30x14,5cm.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€10,99    
Kód tovaru 0813
Kategória Závesné kvetináče
Záruka 2 roky
 

Závesný kvetináč STEFANPLAST NATURAL 30 moka

Závesný kvetináč s oceľovou sadou na zavesenie, drenážnym dnom z plastového materiálu o objeme 5,9 l a rozmeroch Ø30 x 14,5 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný na vonkajšie použitie. Navyše má oceľovú sadu háčikov, ktorú ľahko pripevníte na predpripravený háčik na zavesenie. dostatok miesta na široké spektrum rastlín a kvetov. Je vybavený drenážnym dnom, ktoré bránia preliatiu rastlín. Moderný dizajn v elegantnej farbe, sa ľahko zladí s akýmkoľvek balkónom alebo zábradlím, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

zavesny-kvetinac-stefanplast-natural-30-bila-text-2 (1)

Drenážne dno zabráni preliatiu rastlín

Unikátne drenážne dno sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali veľa vody. Vďaka drenážnemu dnu kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky na ich správny rast a plodnosť, pretože prebytočná voda odtečie otvormi na dne kvetináča. 

zavesny-kvetinac-stefanplast-natural-30-bila-text-1_1

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Kvetináče s drenážnym dnom ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, alebo cibuľoviny. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. 

Hmotnosť 0.7 kg