Závesný kvetináč na balkón STEFANPLAST NATURAL 50 biela

 
  • 1 z 3
 

Závesný kvetináč na balkón, 
s lakovanou kovovou podperou,  
s drenážnym dnom, 
na vonkajšie použitie, 
z polypropylénu, 
farba biela, 
s objemom 9,2 l, 
rozmery 50x18x16cm.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€15,99    
Kód tovaru 0810
Kategória Závesné kvetináče
Záruka 2 roky
 

Závesný kvetináč na balkón STEFANPLAST NATURAL 50 biela

Závesný kvetináč s kovovou podperou, drenážnym dnom z plastového materiálu s objemom 9,2 l a rozmermi 50 x 18 x 16 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre vonkajšie použitie. Navyše má lakovanú odolnú podperu, ktorú ľahko pripevníte na zábradlie. dostatok miesta na široké spektrum rastlín a kvetov. Je vybavený drenážnym dnom, ktoré bránia preliatiu rastlín. Moderný dizajn v elegantnej farbe, sa ľahko zladí s akýmkoľvek balkónom alebo zábradlím, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

stefanplast-natural-50-zavesny-truhlik-bila-text-2

Drenážne dno zabráni preliatiu rastlín

Unikátne drenážne dno sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali veľa vody. Vďaka drenážnemu dnu kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť, pretože prebytočná voda odtečie otvormi na dne kvetináča. 

stefanplast-truhlik-na-kvetiny-natural-50-bila-text-2

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Kvetináče s drenážnym dnom ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, alebo cibuľoviny. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. 

Hmotnosť 1 kg