Klietka pre prepelice GAUN 32220 prídavné poschodie k 0440 - 1poschodová prídavná klietka s 4oddiely pre 20 až 24 prepelíc

 
  • 1 z 2
 

Prídavná klietka na prepelice vhodná na chov pre 20 až 24 ks prepeličiek s rozmermi 104,5 x 58,5 x 40 cm. Jedná sa o 1 poschodovú prídavnú klietku s 4 oddielmi pre rozšírenie dvojposchodovej klietky pre prepelice až na 4 poschodia, ktorá je vybavená znáškovým zásobníkom na prepeličie vajcia, kŕmidlom a napájačkami.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€165,99    
Kód tovaru 0441
Kategória Drôtené klietky pre prepelice
Záruka 2 roky
 

Klietka pre prepelice GAUN prídavné poschodie k 0440

Prídavné poschodie klietky pre chov 20 až 24 ks prepelíc, 1 poschodová klietka s 4 oddielmi, zásobník na vajcia, krmítko a napájací systém, 104,5 x 58,5 x 40 cm. Pokiaľ sa Váš chov rozrast a existujúca klietka už prepeličkám nestačí, máte pred sebou skvelé riešenie. Prídavné poschodie môžete ho stohovať na klietku pre prepelice GAUN dvojposchodová až do výšky 4 poschodí. Táto 1 poschodová klietka je vybavená kŕmidlom a napájačkami s prívodom vody bez zásobníka. Samozrejmosťou sú aj znáškové zásobníky pre ľahký odber prepeličích vajíčok a výsuvný trusník umiestnený pod klietkou. Klietka vyrobená z pozinkovanej ocele Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.


Rozmery klietky pre prepelice

Rozmery zložené prídavné klietky pre prepelice vrátane kŕmidiel a znáškových zásobníkov sú 104,5 x 58,5 x 40 cm.
Rozmery jednotlivých oddielov klietky sú: 25 x 44 x 26 cm (vnútorné steny možno v prípade potreby vybrať).
Jeden oddiel je vhodný pre 4-5 prepeličích samíc + jedného samca. Celkom je teda prídavné poschodie so štyrmi oddielmi vhodné na chov až 24 ks prepelíc.

Prídavné poschodia je možné stohovať na dvojposchodovú klietku pre prepelice GAUN 0440do výšky štyroch poschodí s kapacitou až pre 96 ks prepelíc.

 


Systém kŕmenia a napájania

Klietka je vybavená závesnými kŕmidlami vyrobenými z pozinkovanej ocele. Prepeličkám je samozrejme prístupná automatická napájačka, ktorá poskytuje bezproblémový a hygienický spôsob napájania prepelíc vo vnútri klietky. Voda do automatických napájačiek je privádzaná pomocou systému hadícNapájačky sú vždy pre dva oddiely spoločné.


Znáškový zásobník na prepeličie vajcia

Sklon základne zaistí samovoľné skotúľanie vajec do znáškového zásobníka. Nebudete teda musieť riešiť poškodené či popraskané vajcia, vajcia pokryté stolicou alebo hľadať zabudnuté vajcia v klietke. Čisté a nepoškodené vajcia iba jednoducho odoberiete z znáškového zásobníka bez toho, aby ste museli rušiť prepelice a celkovo ušetríte čas pri zbere vajec.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFKlietka pre prepelice GAUN prídavné poschodie

 

Hmotnosť 12 kg
Kat. klietky pre prepelice 1 - 30 ks