Fóliovník s 6 policami HNK 143x143x195 cm

 

Fóliovník so 6 policami, 
priehľadná PVC fólia,
konštrukčné tyče z ocele, 
tyče s priemerom 16mm, 
rolovacie dvere na 2 zipsy 
s upevňovacou šnúrkou,
rozmery 143x143x195 cm. 

Dostupnosť SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€116,99    
Kód tovaru 0757
Kategória Fóliovníky
Záruka 2 roky
 

Fóliovník so 6 policami HNK 143x143x195 cm

Fóliovník so 6 policami na pestovanie rastlín, priehľadná PVC fólia, rolovacie dvere na 2 zipsy, rozmery 143x143x195 cm. Pokiaľ hľadáte skvelý fóliovník, ktorý zaistí Vašim rastlinám optimálne podmienky na rast, tak ste tu správne. Praktický fóliovník ochráni Vaše rastliny pred prízemnými mrazíkmi alebo prívalovým dažďom a bude udržiavať vyššiu vlhkosť a teplo pre lepší rast rastlín. Môžete ho začať používať už koncom zimy, kedy prestanú mrazy až do novembra pred prvým väčším ochladením. Fóliovník tiež urýchľuje klíčenie rastlín, výrazne predlžuje vegetačné obdobie, zlepšuje vitalitu rastlín a chráni ich pred škodcami. Takýto fóliovník rozhodne nesmie chýbať žiadnemu pestovateľovi. 

Na aké rastliny je fóliovník určený? 

Fóliovník je možné využiť na klíčenie rastlín na sadenice, na pestovanie kvetín alebo byliniek, dobre sa v ňom darí aj exotickejším rastlinám ako sú malé citrusovníky. Môžete ho využiť aj na naklíčovanie. 

hnk-foliovník-s-policami-1

Materiál a vybavenie fóliovníka

Fóliovník má kryciu plachtu z PVC, ktorá udržuje stabilnú mikroklímu. Konštrukciu fóliovníka tvoria kovové tyče, ktoré majú priemer 16 mm. Montáž je naozaj jednoduchá a rýchla, konštrukcia sa jednoducho zacvakne do seba, natiahne sa a pripevní na ňu plachta.  Vnútri fóliovníka sa nachádza 6 praktických políc, na ktoré je možné dať nádoby s rastlinami. Pre ľahký prístup má fóliovník rolovacie dvere s dvoma zipsami, ktoré je možné podľa potreby zavrieť alebo otvoriť a priviazať navrchu šnúrkou. 

hnk-foliovník-s-policami-04

Hmotnosť 11 kg