BIO roztok v spreji proti klieštikovcom SCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml - k aplikácii na zvieratá

 
 

BIO prípravok na odpudzovanie klieštikovcov u sliepok, kliešťov, bĺch, vtáčích všeniek a zákožiek psích, 250 ml roztoku ihneď na použitie = aplikácia formou postreku - aplikačná dávka: 1 stlačenie hlavice (=cca 1,5 ml) / na napadnutú plochu 10x10 cm, s takmer okamžitým účinkom, účinná látka Geraniol.

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
€13,99    
Kód tovaru 0418
Kategória Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka 2 roky
 

BIO roztok v spreji proti klieštikovcom SCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml

BIO prípravok na odpudzovanie klieštikovcov, bĺch, kliešťov, sprej, ihneď na použitie, okamžitý účinok, vhodný aj na použitie v srsti a perie drobných domácich zvierat, 250 ml, Geraniol. Tento prírodný odpudzovač parazitov (bĺch, kliešťov, klieštikovcov u sliepok, vtáčích všeniek, zákožiek psích) môžete vďaka veľmi nízkemu obsahu olejov aplikovať ako na hydinu, tak aj na mačky, psy a okrasné vtáctvo. Pre vysoký účinok stačí nastriekať potrebné množstvo repelentu podľa veľkosti zvieraťa priamo na jeho koži. Prípravok funguje okamžite a vyznačuje sa dlhodobou ochranou proti ďalšiemu napadnutiu týmito parazitmi. Repelent s BIO certifikáciou je vhodný aj pre biofarmy, pretože účinná látka nie je prijímaná do krvného obehu zvierat, a tak sa nedostane do vajec.


Cieľový organizmus

Na odpudzovanie roztočov - najmä potom klieštikovcov u sliepok, slepačích muniek (Dermanyssus gallinae) a ďalších parazitov ako sú kliešte, blchy, roztoče druhu Sarcoptes scabiei var canis (zákožka psie), vtáčie všetko.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa na rôzne plemená hydiny (nosná aj chovná hydina), psy, mačky, okrasné vtáctvo a iné drobné zvieratá. Vhodný priamo na zvieratá na miesta, ako sú napríklad ušný záhyb, krk, chvost, stehná, chrbát, a iné napadnuté miesta. Prípravok nie je určený na aplikáciu na krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na plochy.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 250 mililitrovom balení vo forme tekutého roztoku, ktorý je pripravený na okamžité použitie.


Aplikácie 

Aplikujte zo vzdialenosti 10 cm potrebné množstvo roztoku iba cielene na napadnuté miesta - nikdy nezmáčajte celé zviera! Jedno stlačenie striekacej hlavice = cca. 1,5 ml aplikujte na napadnutú plochu o rozmere 10 x 10 cm. Pri prvom použití odporúčame používať kúru raz za dva až tri dni. Po týždni by ste mali ošetrenie opakovať každých 14 dní, aby sa zabránilo ďalším napadnutiam parazitmi.

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje v tenkej vrstve na napadnuté miesta. Balenie neobsahuje plniace plyny = pohonná látka je čistý vzduch! Vhodný pre horizontálnu a vertikálnu aplikáciu = funguje pri akomkoľvek naklonení aerosólu.


Účinnosť
 

Prípravok na odpudzovanie roztočov - klieštikovcov a ďalších parazitov po aplikácii takmer okamžitý účinok. Dlhodobo chráni zvieratá pred ďalším napadnutím ektoparazity. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčanie predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na plochy. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFSCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml

Hmotnosť 0.3 kg
Kat. desinsenkce Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Hubenie klieštikovcov Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Hubenie klieštikovcov Na zvieratá