🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

BIO tekutý koncentrát proti klieštikovcom SCHOPF REUDANON KONZENTRAT, 1000ml - k aplikácii na zvieratá

 
  • 1 z 2
 

BIO prípravok na odpudzovanie klieštikovcov u sliepok, roztočov v perie hydiny, kliešťom, blchám, všiam a zákožkám, 1000ml koncentrátu = 6l roztoku = aplikácie formou postreku - aplikačná dávka: cca. 2,5-100ml roztoku / zviera podľa veľkosti, s takmer okamžitým účinkom, pôsobí až 4 týždne, vhodný aj pre BIO farmy, účinná látka Geraniol.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
2.10.2023
Bežná cena €72,99
Ušetríte €8 (–10 %)
€64,99    
Kód tovaru 0078
Kategória Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka 2 roky
 

BIO tekutý koncentrát proti klieštikovcom SCHOPF REUDANON KONZENTRAT, 1000ml 

BIO prípravok k odpudzovanie klieštikovcov, tekutý koncentrát, okamžitý účinok, pôsobí až 4 týždne, až 1200 aplikácií, 1000ml, Geraniol. Tento cenovo výhodný odpudzovač parazitov bude ideálnou voľbou pre každého, kto potrebuje ošetriť väčšie množstvo zvierat. Jedná sa o vysoko účinný prípravok na odpudzovanie klieštikovcov, kliešťov, bĺch, vší a zákožiek svrabových zo srsti zvierat. Jeho príprava i aplikácia je veľmi jednoduchá. Tekutý koncentrát stačí nariediť 1:5 s vodou a potom nastriekať potrebné množstvo roztoku podľa veľkosti zvieraťa priamo na jeho koži. Odpudzovač môžete aplikovať ako na sliepky, holuby, králiky, tak aj psy, ovce, ošípané, hovädzí dobytok či kone. Tento prípravok s BIO certifikáciou je vhodný aj pre biofarmy. Účinná látka zabezpečí dlhodobú ochranu ošetrených zvierat po dobu až 4 týždňov.


Cieľový organizmus

K odpudzovanie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov u sliepok, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), ďalších parazitov v peria, kliešťom, blchám, všiam - voš dobytčie (Haematopinus eurysternus), voš prasacej (Haematopinus suis) a zákožkám - zákožka dobytčie (Sarcoptes bovis) , zákožka hovädzie (Psoroptes bovis), zákožka ovčej (Psoroptes ovis), zákožka konská (Psoroptes equi), zákožka králičie (Sarcoptes cuniculi).


Oblasť použitia

Přípravok sa používa napríklad pre hydinu, teľatá, prasiatka, dojnice, ošípané, ovce, kone, ale je možné používať aj pre drobné domáce zvieratá (holuby, králiky, atď.). Vhodný na zvieratá na napadnuté miesta, ako sú napríklad ušné záhyb, krk, chvost, stehná, chrbát, a iné napadnuté miesta. Přípravok nie je určený na aplikáciu na krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na plochy.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 1000 mililitrové balenie vo forme tekutého koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo roztoku je potrebné pripraviť. Na 1 zviera spotrebujete 2,5-100ml namiešaného roztoku podľa jeho veľkosti.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku   Reudanon Konzentrat, 1000ml

cca. 100 ml / hovädzí dobytok dojnice, kone
cca. 50ml / ovce, ošípané, teľatá, prasiatka
cca. 5ml / hydina
cca. 2,5ml / holub, králik

Príklad roztoku pre formu postreku: na ošetrenie 60ks dobytka je potrebné pripraviť 6000ml roztoku (60x100) => treba zmiešať 1000ml prípravku Reudanon Konzentrat s 5 litrami vody. 


Aplikácia

Pripravte si množstvo koncentrátu podľa počtu ošetrovanej zveri a aplikujte potrebné množstvo roztoku podľa druhu zvieraťa viď prehľad vyššie iba cielene na napadnuté miesta - nikdy nesmáčejte celé zviera! Pre každú aplikáciu si pripravte vždy čerstvý roztok. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou vysokotlakového čističa alebo chrbtového postrekovače


Účinnosť

Prípravok na odpudzovanie roztočov - klieštikovcov ďalších parazitov má po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý pretrváva až po dobu 4 týždňov. Dlhodobo chráni zvieratá pred ďalším napadnutím ektoparazitmi. Vysoký obsah ošetrujúcich látok účinne pôsobí pri strate srsti, vzniku lupín i suché a chrastavé pokožke. Dokonale regeneruje postihnutú pokožku a vytvorí ochrannú vrstvu, ktorá chráni pred vonkajšími vplyvmi a dodá pokožke potrebnú pružnost.V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom


Odporúčania predajca

POZOR! Přípravok nie je určený na aplikáciu na krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na plochy. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFREUDANON KONZENTRAT, 1l - etiketa

Hmotnosť 1.2 kg
Kat. desinsenkce Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Hubenie klieštikovcov Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Hubenie klieštikovcov Na zvieratá
Hubenie klieštikovcov Áno