BIO roztok v spreji proti klieštikovcov SCHOPF REUDANON AEROSOL, 400ml - k aplikácii na zvieratá

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

BIO prípravok na olejovej báze na odpudzovanie klieštikovcov u sliepok, roztočov v perie hydiny, kliešťom, blchám, všiam a zákožkám, 400ml roztoku ihneď na použitie = aplikácie formou postreku - aplikačná dávka: cca. 2,5-100ml roztoku / zviera podľa veľkosti, s takmer okamžitým účinkom, pôsobí až 4 týždne, vhodný aj pre BIO farmy, účinná látka Geraniol.

Dostupnosť SKLADOM (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
21.9.2021
Bežná cena €19,99
Ušetríte €4 (–20 %)
€15,99    
Kód tovaru 0118
Kategória Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka 2 roky
 

BIO roztok v spreji proti klieštikovcov SCHOPF REUDANON AEROSOL, 400ml 

BIO prípravok na olejovej báze na odpudzovanie klieštikovcov u sliepok, roztočov v perie hydiny, kliešťom, blchám, všiam a zákožkám, 400ml roztoku ihneď na použitie = aplikácie formou postreku - aplikačná dávka: cca. 2,5-100ml roztoku / zviera podľa veľkosti, s takmer okamžitým účinkom, pôsobí až 4 týždne, vhodný aj pre BIO farmy, účinná látka Geraniol.


Cieľový organizmus

K odpudzovanie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov u sliepok, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), ďalších parazitov v peria, kliešťom, blchám, všiam - voš dobytčie (Haematopinus eurysternus), voš prasacej (Haematopinus suis) a zákožkám - zákožka dobytčie (Sarcoptes bovis) , zákožka hovädzie (Psoroptes bovis), zákožka ovčej (Psoroptes ovis), zákožka konská (Psoroptes equi), zákožka králičie (Sarcoptes cuniculi).


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad pre hydinu, teľatá, prasiatka, dojnice, ošípané, ovce, kone, ale je možné používať aj pre drobné domáce zvieratá (holuby, králiky, atď.). Vhodný na zvieratá na napadnuté miesta, ako sú napríklad ušné záhyb, krk, chvost, stehná, chrbát, a iné napadnuté miesta. Prípravok nie je určený na aplikáciu na krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na plochy.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 400 mililitrové balenie vo forme tekutého olejového roztoku, ktorý je pripravený na okamžité použitie. Na 1 zviera spotrebujete 2,5-100ml roztoku podľa jeho veľkosti.

cca. 100 ml / hovädzí dobytok dojnice, kone
cca. 50ml / ovce, ošípané, teľatá, prasiatka
cca. 5ml / hydina
cca. 2,5ml / holub, králik


Aplikácia

Pred použitím nádobu dôkladne pretrepte. Aplikujte potrebné množstvo roztoku podľa druhu zvieraťa viď prehľad vyššie iba cielene na napadnuté miesta - nikdy nesmáčejte celé zviera! Jedno stlačenie striekacie hlavice = cca. 1,25ml na napadnutú plochu o rozmere 10 x 10 cm. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje v tenkej vrstve na napadnuté miesta


Účinnosť

Prípravok na odpudzovanie roztočov - klieštikovcov ďalších parazitov má po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý pretrváva až po dobu 4 týždňov. Dlhodobo chráni zvieratá pred ďalším napadnutím ektoparazitmi. Vysoký obsah ošetrujúcich látok účinne pôsobí pri strate srsti, vzniku lupín i suché a chrastavé pokožke. Dokonale regeneruje postihnutú pokožku a vytvorí ochrannú vrstvu, ktorá chráni pred vonkajšími vplyvmi a dodá pokožke potrebnú pružnost.V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom


Odporúčania predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na plochy. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFREUDANON AEROSOL, 400ML - etiketa

Hmotnosť 0.6 kg
Kat. desinsenkce Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Hubenie klieštikovcov Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Hubenie klieštikovcov Na zvieratá
Hubenie klieštikovcov Áno
 
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu nájdete viac informácií.