Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40-03-4K

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Klietka pre odchov kurčiat, prepelíc a ďalšie hydiny s rozmermi 98 x 60 x 220 cm. Jedná sa o 4 poschodovou klietku, ktorá je vybavená krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva a napájačkou s prívodom vody zo 20 litrového zásobníka. Klietky sú vyrobené z plastu s vysokou odolnosťou proti trusu aj baktériám - veľmi jednoduchá údržba klietky aj trusníku. Ľahká manipulácia pomocou koliesok s brzdou.

Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do
22.10.2021
Bežná cena €649,99
Ušetríte €140 (–22 %)
€509,99    
Kód tovaru 0328
Kategória Klietky pre odchov hydiny
Záruka 2 roky
 

Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40-03-4K

Klietka pre odchov hydiny, 12 až 24 ks sliepok, 4 poschodová klietka, kvalitný vysoko odolný plast, kŕmiacej a napájací systém, 98x60x220 cm. Ak hľadáte veľkú a zároveň kvalitnú klietku pre odchov hydiny, potom nemôžete vybrať lepšie. Klietka pre odchov sliepok, prepelic, kačic či bažantov CIMUKA poskytne vysoký komfort, ktorý naozaj oceníte. Voliéry s patentovanou technológiou Comfortplast zaisťujú úplne ideálne podmienky pre hydinu a zároveň veľmi uľahčujú prácu chovateľom. Každé poschodie klietky je vybavené veľkokapacitným krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva a napájačkami s prívodom vody z 20l zásobníka. Aj napriek tomu, že sa jedná o veľkú klietku, manipulácia s ňou je ľahká pomocou praktických koliesok s brzdou. Prvotriedna klietka je vyrobená z plastu odolného proti trusu a baktériám, a tak sa klietka aj výsuvné trusníky veľmi ľahko čistí a vydrží Vám po dlhé roky.


Kapacity klietky dospelej hydiny podľa druhov

Kapacity klietek CIMUKA GL4K (1)


Rozmery klietky

Rozmery klietky

Systém kŕmenia

Klietky sú vybavené závesnými veľkokapacitnými krmítkami pre zásobu kŕmenie až na 2 dni. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje prepeliciam v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvanie. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva

Krmítka u klecí CIMUKA


Napájací systém

Klietky sú vybavené automatickými niplovými napájačky, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania hydiny vnútri klietky. Súčasťou niplové napájačky sú aj prídavné misky na odkvapkávanie vody, ktoré vďaka úzkej medzere medzi niplom a miskou zamedzujú hydine k ich namáčanie. Voda do niplových napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.

Napájačky u klietok na prepelice CIMUKA


Údržba klietok a čistenie trusu

Špeciálne navrhnutá základňa pre hydinu poskytuje vyšší komfort pri státí i chôdzi. Flexibilná štruktúra materiálu bráni tvorbe problémov s chodidlami. Eliptický tvar zvyšuje pevnosť celej konštrukcie a súčasne tento tvar znižuje adhéziu trusu. Klietky pre odchov hydiny sú hygienické vďaka výsuvnému trusníku, umiestneného pod klietkou. Trus tak prepadá dole do zásobníka a nezostáva vo vnútri. Týmto systémom sa odstraňuje množeniu škodlivých baktérií v klietke a zabraňuje sa prípadnému ochorenia hydiny.

Údržba klietok a čistenie trusu


Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietok u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u klietek pre odchov hydiny CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú klietky vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s trusom. Pri plastových klietkách pre odchov hydiny tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Klietky pre odchov hydiny s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnú balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40-03-4K

Videonávod na montáž:

Hmotnosť 34.9 kg
Kat. výstavní klietky 13 - 24 ks
Kat. výstavní klietky 43 - 84 ks
Kat. výstavní klietky 25 - 48 ks
 
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu nájdete viac informácií.