Klietka pre prepelice CIMUKA BYK-03-2K + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Klietka na prepelice vhodná k chovu pre 36 až 60ks prepelíc s patentovanou technológiou Comfortplast s rozmermi 98 x 62 x 91 cm. Jedná sa o 2 poschodovú klietku s 6 oddiely, ktoré sú vybavené snáškovým zásobníkom na prepeličie vajcia, krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva, napájačkou s prívodom vody z 8 litrového zásobníka.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€286,99    
Kód tovaru 0161
Kategória Plastové klietky pre prepelice
Záruka 2 roky
 

Klietka pre prepelice CIMUKA BYK-03-2K

Klietka pre prepelice, chov 36 až 60 ks prepelíc, ​​2 poschodová klietka s 6 oddiely, zásobníky na vajcia, kŕmiacej a napájací systém, 98x62x91 cm. Jedná sa o veľmi kvalitnú klietku pre chov prepelíc, ​​ktorá Vám uľahčí veľa práce. Prepelice v nej navyše budú krásne prosperovať, pretože je navrhnutá priamo pre ich potreby. Luxusná klietka s patentovanou technológiou Comfortplast je na každom poschodí vybavena kŕmidlem s mriežkou proti rozhrabávání krmiva a napájačkami s prívodom vody z 8l zásobníka. Zber vajíčok zvládnete hravo vďaka snáškovým zásobníkom, z ktorých si počas chvíľky odoberiete čistá vajcia, bez toho aby ste museli prepelice vyrušovať. Perfektné je, že ak by sa váš chov do budúcnosti rozrastú, stačí klietka rozšíriť o ďalšie poschodia. Klietka sa ľahko udržujete v čistote pomocou výsuvných trusníků umiestnených pod každým poschodím klietky a vďaka veľmi odolnému plastu, ktorý je možné umývať vodou bez hrdzaveniu, Vám vydrží po mnoho rokov.

Klietku pre prepelice jednoducho zložíte pomocou obrázkového alebo video návodu.
Táto kompletná klietka na chov prepelíc obsahuje okrem iného aj trusníky, kŕmidlá a napájačky a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Kompletne vybavená klietka pre pohodlie Vašich prepelíc aj pre Vašu jednoduchú obsluhu 
  • Dvojposchodová klietka pre až 60 prepelíc 
  • Možno ju bez námahy presúvať, pretože je na kolieskach
  • Čistí sa naozaj ľahko aj vďaka vysúvateľnému trusníku
  • Vďaka naklonenému dnu a zbernému košíku pozbierate nepoškodené a čisté vajíčka 
  • Plastová klietka je pohodlnejšia, nechladí prepelice ako kovová a dá sa rôzne skladať a kombinovať ↓
  • Je možné pridávať ďalšie poschodia klietok i odchovní CIMUKA
  • Najmodernejšie a najlepšie prevedenie na trhu

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 


Rozmery klietky pre prepelice

Rozmery zloženej dvojposchodovej klietky pre prepelice vrátane koliesok, nádržky na vodu, kŕmidiel a znáškových zásobníkov sú 98 x 62 x 91 cm.

Klietky na chov prepelíc Cimuka BYK-03 je možné kombinovať (stohovať) s týmito výrobkami: odchovňa hydiny Cimuka CB40-03, odchovňa hydiny Cimuka CB25-03, klietka na odchov hydiny Cimuka GL40-03.

Rozmery jednotlivých oddielov klietky sú uvedené na obrázku nižšie:

 

Rozmery klietky na prepelice CIMUKA

Systém kŕmenia

Klietky sú vybavené závesnými veľkokapacitnými krmítkami pre zásobu kŕmenie až na 2 dni pre každú prepelicu. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje prepeliciam v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvanie. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva

Kŕmidla u klietok na prepelice CIMUKA


Napájací systém

Jednotlivé oddiely sú vybavené automatickými niplovými napájačky, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania prepelíc vnútri klietky. Súčasťou niplové napájačky sú aj prídavné misky na odkvapkávanie vody, ktoré vďaka úzkej medzere medzi niplom a miskou zamedzujú prepeliciam k ich namáčanie. Voda do niplových napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.

Napájačky u klietok na prepelice CIMUKA


Eliptická základňa sa znáškovým zásobníkom na prepeličie vajcia

Špeciálne navrhnutá základňa pre prepelice poskytuje vyšší komfort pri státí, chôdzi aj párenie. Eliptický tvar zvyšuje pevnosť celej konštrukcie a súčasne tento tvar znižuje adhéziu trusu. Flexibilná štruktúra materiálu bráni tvorbe problémov s chodidlami. Sklon základne Vám zabezpečí samostatný zber vajec do znáškovej ho zásobníka. Budete tak schopní zachrániť poškodený či popraskané vajcia, nebudete musieť riešiť vajcia pokrytá stolicou alebo hľadať zabudnutá vajcia v klietke a celkovo ušetríte čas pri zbere vajec.

Znáškovej zásobník u klietok na prepelice CIMUKA


Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietok u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u klietok na prepelice CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú klietky vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s trusom prepelíc. Pri plastových klietkach na prepelice tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Pod každým poschodím klietky je umiestnený trusník (s rozmery 3cm výška x 50cm šírka x 92cm dĺžka) pre ľahké čistenie klietky. Klietky pre prepelice CIMUKA s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnú balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Ukážka z praxe

FOTO BYK


Návod k obsluhe na stiahnutie:
PDF s logom A1Klietka pre prepelice CIMUKA BYK-03-2K

Videonávod na montáž:

Hmotnosť 17.9 kg
Kat. klietky pre prepelice 30 - 60 ks