Vyvýšené misky pre psov so zásobníkom na granule KERBL EKO 54x30x39,5 cm

 

Vyvýšené nerezové misky pre psov, 
s uzamykateľným zásobníkom, 
s uzatvárateľným vakom na granule, 
objem vaku 30l suchého krmiva, 
vhodné do interiéru aj exteriéru, 
z EKO plastu (60% plast, 40% drevo), 
rozmery zásobníka  48x26x26 cm, 
celkové rozmery 54x30x39,5 cm.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€119,99    
Kód tovaru 0706
Kategória Misky pre psov
Záruka 2 roky
 

Vyvýšené misky pre psov so zásobníkom na granule KERBL EKO 54x30x39,5 cm

Vyvýšené nerezové misky s uzamykateľným zásobníkom, s 30l vakom na granule, do interiéru aj exteriéru, odolný EKO plast, rozmery 54x30x39,5 cm. Pokiaľ hľadáte misky pre psa, ktoré budú poskytovať pohodlie kŕmenia a nezaberú veľa miesta, tak ste tu správne. Dve nerezové misky poslúžia na granule aj vodu ak tomu sú prakticky umiestnené na uzamykateľnom zásobníku na granule. Zásobník vyrobený z EKO plastu poskytne úložný priestor na granule, spolu s uzatvárateľným vzduchotesným vakom s objemom 30 litrov. Vďaka materiálu je zásobník odolný voči vode, UV žiareniu a podmienkam počasia, preto je vhodný ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Tiež údržba je jednoduchá a rýchla, vďaka odolnému hladkému povrchu. Vďaka EKO plastu a nerezu, z ktorých sú misky vyrobené, budú vyvýšené misky slúžiť Vášmu psovi po mnoho rokov.

kerbl-eko-misky-zasobnik-uvod

Pre koho sú vyvýšené misky vhodné?

Vyvýšené misky sú vhodné pre väčšie psy. Sú vhodné aj pre psov, ktoré majú problém s prehĺtaním alebo trávením, pretože zamedzujú nadmernému hltaniu krmiva alebo vody a tiež uľahčujú prehltnutie súst. 

kerbl-eko-misky-zasobnik-psy

Rozmery a materiál kompletu

Komplet obsahuje dve odolné nerezové misky, každá s objemom 1200 ml. Zásobník o rozmere 54x30x39,5 cm obsahuje vysúvací stojan na misky, zámok a úložný priestor o rozmere 48x26x26 cm. V úložnom priestore sa nachádza vzduchotesný vak na granule s objemom 30 litrov. Zásobník je vyrobený z EKO plastu, ktorý je odolný voči vplyvom počasia, voči UV žiareniu a vode. EKO plast tiež nepohlcuje žiadne pachy a vďaka svojmu zloženiu (60% plast, 40% drevo), je tiež takmer nehorľavý a nepodlieha hnilobe.

kerbl-eko-misky-zasobnik-material

Jednoduchá údržba aj čistenie 

Zásobník je takmer bezúdržbový, je odolný a Vášmu psovi poslúži mnoho rokov ako v interiéri, tak v exteriéri. Jeho hladký povrch a nenasiakavosť uľahčujú čistenie, postačí ho opláchnuť vodou, prípadne vydezinfikovať. Misky z nerezu nepodliehajú korózii a je možné ich umývať vodou aj umývacími prípravkami. 

Hmotnosť 9 kg