🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Podlahový rošt CIMUKA PF-CH-G23-H11 - veľkosť otvorov 2,2 x 2,2 cm

 

Plastový skladací podlahový rošt s rozmermi 50x50x11 cm a s otvormi 2,2x2,2 cm. Podlahový rošt zaisťuje hygienické prostredie vďaka otvorom umožňujúcim odtok kvapalín a nečistôt. Plastové dlaždice poskytujú bezpečnú oporu, protišmykový povrch, ľahkú údržbu, vysokú nosnosť a dlhú životnosť.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
4.10.2023
Bežná cena €15,49
Ušetríte €3 (–19 %)
€12,49    
Kód tovaru 0433
Kategória Podlahové rošty
Záruka 2 roky
 

Podlahový rošt CIMUKA PF-CH-G23-H11

Plastový skladací podlahový rošt, protišmykový povrch, hygienické prostredie, rozmery 50x50x11 cm, veľkosť otvorov 2,2x2,2 cm. Pokiaľ hľadáte vhodnú podlahu do kurínov, králikární alebo do voliér a výbehov, potom nemôžete vybrať lepšie. Tento hygienický povrch s vynikajúcou priepustnosťou vody, trusu a ďalších nečistôt udrží všetky priestory v čistote. Podlahový rošt je protišmykový, a tak predstavuje bezpečnú oporu pre ľudí aj pre zver. Plastová dlažba sa ľahko montuje aj demontuje. Plastové dlaždice z odolného polypropylénového plastu sa jednoducho čistia, dezinfikujú a vydržia Vám mnoho rokov.

Využitie

Podlahový rošt využijete v kurínoch, králikárňach, hydinárňach, voliérach a výbehoch pre hydinu a ďalšie zvieratá. Praktický podlahový rošt zaistí hygienické prostredie, pretože všetok trus, voda a ďalšie nečistoty prepadnú otvormi. To zaistí čisté a suché prostredie pre zvieratá, ale zároveň aj pre Vás pri ich obhospodarovanie. Plastový podlahový rošt navyše podporuje zdravé nohy hydiny.

Ďalšie využitie podlahových roštov nájdete všade tam, kde je často vlhko a mokro, alebo na miestach, kde potrebujete, aby pod uskladnenými vecami prúdil vzduch. Plastovú dlažbu teda môžete použiť v pivnici, v dielni, na terase alebo okolo bazéna. Použitím podlahového roštu vytvoríte behom pár minút bezpečný a suchý povrch, ktorý je protišmykový a veľmi odolný.

Podlahový rošt bez nožičiek (nožičky je možné ľahko odňať), má tiež skvelé využitie ako plastová zatrávňovacia dlažba. Plastové zatrávňovacie dlaždice ponúkajú ideálny spôsob spevnenia trávnatej plochy.

Montáž

Plastovú podlahu je možné veľmi jednoducho zložiť a zase rozložiť. Veľkosť jedného podlahového roštu je 50x50x11 cm.

Podlahove rosty CIMUKA

Hmotnosť 2 kg