Klietka pre prepelice CF179.20C - 1poschodová klietka s 1oddielom pre 20 prepelíc

 
 

Klietka na prepelice vhodná na chov pre 20 ks prepeličiek, s rozmermi 99 x 62 x 50 cm. Jedná sa o 1 poschodovú klietku s 1 oddielom, ktorá je vybavená znáškovým zásobníkom na prepeličie vajcia, trusníkom, kŕmidlom a napájačkou.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.4.2024
Bežná cena €149,99
Ušetríte €32 (–21 %)
€117,99    
Kód tovaru 0478
Kategória Drôtené klietky pre prepelice
Záruka 2 roky
 

Klietka pre prepelice CF179.20C

Klietka pre prepelice, chov až 20 ks prepelíc, 1 poschodová klietka s 1 oddielom, zásobník na vajcia, trusník, krmítko a napájačka, 99x62x50 cm. Ak hľadáte klietku na chov prepelíc za skvelú cenu, potom pre Vás máme bezva tip. Klietka pre prepelice s vnútornými rozmermi 99 x 62 x 18 cm ponúkne prepeličkám bezpečné zázemie. Prepelice budú mať po celý deň prístup k jedlu a pitiu vďaka závesnému krmítku a napájačke. Každý chovateľ určite ocení znáškový zásobník, z ktorého si len jednoducho odoberiete čisté vajcia bez toho, aby ste museli chov prepelíc akokoľvek narušovať. Perfektný je aj kovový výsuvný trusník, ktorý veľmi uľahčí čistenie klietky. Klietka vyrobená z pozinkovanej ocele Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

Klietku pre prepelice jednoducho zložíte pomocou obrázkového alebo video návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Odolná pozinkovaná klietka pre prepelice
  • Ľahko sa čistí a dezinfikuje vďaka pozinku 
  • Trusník vysuniete, umyjete, zasuniete, aké ľahké
  • Posuvné dvierka uľahčujú manipuláciu s prepelicami
  • Čisté a nepoškodené vajíčka vďaka naklonenému dnu a zbernej lište

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 


Rozmery klietky pre prepelice

Rozmery zložené klietky pre prepelice vrátane nožičiek a znáškových zásobníkov sú 99 x 62 x 50 cm.
Vnútorné rozmery klietky 
sú: 99 x 62 x 18 cm.
Celkom je klietka vhodná na chov až 20 ks prepelíc.


Systém kŕmenia a napájania

Klietka je vybavená závesným kŕmidlom a závesnou napájačkou. Kŕmidlo aj napájačka sú vyrobené z pozinkovanej ocele.


Znáškový zásobník na prepeličie vajcia

Sklon základne zaistí samovoľné skotálenie vajec do znáškového zásobníka. Nebudete teda musieť riešiť poškodené či popraskané vajcia, vajcia pokryté stolicou alebo hľadať zabudnuté vajcia v klietke. Čisté a nepoškodené vajcia iba jednoducho odoberiete z znáškového zásobníka bez toho, aby ste museli rušiť prepelice a celkovo ušetríte čas pri zbere vajec.

Čistenie klietky pre prepelice

Čistenie klietky pre prepelice zvládnete behom chvíľky. Prácu totiž veľmi uľahčí vyberateľný pozinkovaný trusník, ktorý stačí z klietky vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť.


Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Klietka pre prepelice CF179.20C

Videonávod na montáž:

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Priestranná a pozinkovaná klietka pre prepelice, ktorá vydrží roky. To by si prial každý chovateľ, a to sa mu môže splniť s touto klietkou. Stretla som sa s mnohými klietkami pre hydinu, ktoré boli z kovu a vyžadovali si poväčšine dosť práce pri montáži a plno ďalšieho náradia. U tejto klietky nič, než skrutkovač nepotrebujete, pár skrutiek a sponiek, pritom je klietka odolná, a to všetko vďaka správnej konštrukcii.
Na pohľad je to jednoduchá klietka, a pritom má v sebe všetko, čo je potrebné na chov prepelíc. Jednoduché čistenie zaistí výsuvný trusník, priestranné krmítko a napájačka poskytnú dostatok krmiva a vody pre prepelice a mierne naklonené dno klietky poslúži pri zbere vajíčok, ktoré sa odkotúľajú do zberného košíka.
Poskladanú a pripravenú klietku stačí potom už len zaplniť prepelicami, a to jednoducho cez posuvné dvierka na vrchu klietky. Prepelice vďaka tomu, že sú dvierka na vrchu klietky, ľahko umiestnite dovnútra a môžete s nimi bez problémov ďalej manipulovať. Aké ľahké. "
Hmotnosť 10 kg