Fóliovník HNK 250x200x200 cm

 

Fóliovník na pestovanie rastlín, 
zelená fólia s priepustnosťou 140g/m2,
sklenené vlákna/polyetylén/kov, 
konštrukčné tyče s priemerom 25mm, 
4 odvetrávacie okienka na bokoch,
rozloha fóliovníka 5 m2, 

rozmery 250x200x200 cm. 

Dostupnosť SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€99,99    
Kód tovaru 0747
Kategória Fóliovníky
Záruka 2 roky
 

Fóliovník HNK 250x200x200 cm

Fóliovník na pestovanie rastlín, z polyetylénového plátna zo sklenených vlákien, rozloha 5 m2, 4 okienka, rozmery 250x200x200 cm. Pokiaľ hľadáte skvelý fóliovník, ktorý zaistí Vašim rastlinám optimálne podmienky na rast, tak ste tu správne. Praktický fóliovník v zelenej farbe ochráni Vaše rastliny pred priamym slnkom, pred prízemnými mrazíkmi, prívalovým dažďom a bude udržiavať vyššiu vlhkosť a teplo pre lepší rast rastlín. Môžete ho začať používať už koncom zimy, kedy prestanú mrazy a poslednú úrodu môžete zbierať aj v novembri pred prvým väčším ochladením. Fóliovník tiež urýchľuje klíčenie rastlín, výrazne predlžuje vegetačné obdobie, zlepšuje vitalitu rastlín a chráni ich pred škodcami. Takýto fóliovník rozhodne nesmie chýbať žiadnemu pestovateľovi. 

Na aké rastliny je fóliovník určený? 

Fóliovník je možné využiť na klíčenie rastlín na sadenice, dobre sa v ňom darí reďkovkám, šalátom, paradajkám, paprikám, uhorkám, ale aj exotickejším rastlinám ako je ačokča, pak choi, alebo malé citrusovníky. Možno ho využiť aj na pestovanie kvetín alebo byliniek. 

foliovnik-hnk-plodiny

Materiál a vybavenie fóliovníka

Praktická zelená plachta fóliovníka je vyrobená z polyetylénového plátna so sklenenými vláknami s priepustnosťou 140g/m2. Konštrukciu fóliovníka tvoria kovové tyče, ktoré majú priemer 25 mm. Montáž je naozaj jednoduchá a rýchla, konštrukcia sa jednoducho zacvakne do seba, natiahne sa a pripevní na ňu plachta a celý fóliovník sa ukotví do zeme. Na zaistenie vetrania má fóliovník 4 vetracie okienka, ktoré je možné podľa potreby zavrieť alebo otvoriť a priviazať šnúrkami. Priestranné dvere do fóliovníka je možné zrolovať a priviazať navrchu šnúrkami. 

foliovnik-hnk-vybava

Hmotnosť 14 kg